Katarzyna Cichopek pokazała pokój córki. Niezły rozgardiasz. "Ja sprzątam, ona się świetnie bawi"

Katarzyna Cichopek pokazała fanom krótkie nagranie z pokoju swojej córki Helenki. Okazuje się, że mała potrafi zrobić w swoich czterech ścianach niezły bałagan.

Katarzyna Cichopek to znana polska aktorka i żona tancerza Marcina Hakiela. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Cichopek chętnie pokazuje wnętrze swojego mieszkania na Instagramie. Najczęściej fani mogą zobaczyć zdjęcia z salonu czy kuchni. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" zrobiła wyjątek pokazała cztery ściany swoich pociech. I tu jest już zaskoczenie.

Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Katarzyna Cichopek prezentuje pokój córki. Ale tu bałagan

Katarzyna Cichopek niedawno opublikowała na swoim InstaStories krótkie nagranie z pokoju córki. Obie panie wzięły się za domowe porządki. Trzeba przyznać, że w pokoju dziecka panował niezły bałagan. Dzięki nagraniu mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się przestrzeń Heleny. W pokoju dominuje kolor biały i różowy, jak to na dziewczynkę przystało. Na nagraniu widzimy białe mebelki i futrzany dywan, a także duże okno, które sprawia, że wnętrze jest bardziej przestrzenne. Jednak największą uwagę przykuwa niezły rozgardiasz. Tancerka postanowiła pomóc dziecku w sprzątaniu, lecz Helenka zajęła się wówczas zabawą. 

Sprzątamy razem z Helenką jej pokój. Tzn. ja sprzątam, ona się świetnie bawi zapomnianymi zabawkami

- stwierdziła Cichopek. 

Katarzyna Cichopek pokazła pokój córkiKatarzyna Cichopek pokazła pokój córki Fot. Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek o dzieciach: Jestem z nich bardzo dumna

Katarzyna Cichopek niedawno pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pociechami. Helenka pochwaliła się świadectwem z oceną opisową, zaś jej starszy brat trzyma w dłoni świadectwo z wyróżnieniem - czerwonym paskiem.

 

Celebrytka przyznała, że nie był to łatwy czas i bardzo cieszą, że się już rozpoczęli upragnione wakacje. 38-latka nie zapomniała też wspomnieć o rodzicach. 

Udało się! To był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli (i dla rodziców, bo ta zdalna nauka to...) udanych wakacji, kochani!!!

- napisała pod zdjęciem.

Więcej o: