Agnieszka Kaczorowska przygotowuje wyprawkę. Dwa łóżeczka, kocyki, rożki. "Teraz jest inaczej, niż za pierwszym razem"

Agnieszka Kaczorowska niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. Ostatnio celebrytka pochwaliła się w sieci urządzonym kącikiem dla córki. Teraz pokazała wyprawkę.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela już niedługo ponownie zostaną rodzicami. Tancerka chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Teraz zdradza szczegóły wyprawki dla swojej córki.

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska kompletuje wyprawkę dla dziecka

Agnieszka Kaczorowska jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Doświadczona mama niedawna opublikowała na Instagramie wpis dotyczący wyprawki dla swojej córeczki. Przy okazji gwiazda pokazała fanom dwa rodzaje łóżeczka. Jedno dzienne na kółkach i drugie, czyli tzw. dostawka przeznaczona na noc. 

Wiadomo, że noworodki głównie śpią i jedzą… i o tym miejscu do snu dzisiaj

- zaczęła Kaczorowska.

 

29-latka w dalszej części zdradziła, że jest bogatsza o doświadczenie i kupuje jedynie to, czego naprawdę potrzebuje. Podkreśliła, że jest to także zależne od aktualnego miejsca zamieszkania.

Teraz inaczej przygotowujemy wiele rzeczy niż za pierwszym razem. Głównie ze względu na to, że wiemy, co nam się sprawdziło, czego potrzebujemy, ale też ze względu na fakt, że mieszkamy w innym miejscu i ta codzienność będzie inaczej wyglądać

- zdradziła Kaczorowska.

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielKatarzyna Cichopek pochwaliła się świadectwami dzieci. Jest czerwony pasek. "Jestem dumna, że udało im się to przetrwać"

Żona Macieja Peli opowiedziała o swoich zastosowaniach łóżeczek. 29-latka podkreśliła, że dzienne łóżko będzie służyło jedynie do spania i odpoczynku na parterze domu w przestrzeni dziennej. Dodała, że nie chce, aby dziecko leżało na kanapie, bowiem ważne jest dla niej, aby starsza córeczka Emilka miała miejsce do swobodnej zabawy. Nocne łóżko będzie stało przy łóżku rodziców, którzy w każdej chwili będą mogli zajrzeć do małej. 

Zofia Zborowska zdradziła, ile ważyła przed ciążą i jak jest teraz. 'Wpędzało mnie to w paranoje i notoryczne kompleksy'Zofia Zborowska przypadkiem zdradziła płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości

Kaczorowska nie zapomniała pochwalić się swoimi ulubionym dodatkami takimi jak: kocyki, rożki, śpiwory, lampa nocna, organizer na przybory do przewijania nocnego czy ochraniacze. Nad tymi ostatnim przyrządami zatrzymała się nieco dłużej i zwróciła uwagę na bezpieczeństwo noworodka.

Poza tym wchodzą w grę kwestie bezpieczeństwa. W tym łóżeczku na dzień, mając Malutką cały czas na oku, nie boję się zostawić tego ochraniacza, a na noc oczywiście nic do łóżeczka nie zamierzam dokładać

- dodała.

Agnieszka Kaczorowska o kupowaniu produktów dla dzieci: Przede wszystkim kieruję się jakością. Kwestie wizualne też mają dla mnie ogromne znaczenie

Agnieszka Kaczorowska niedawno zdradziła na swoim profilu na Instagramie, czym kieruję się przy wyborze produktów dla dzieci. Okazuje się, że bardzo lubi, aby wszystko ze sobą współgrało. Przy okazji wyznała, że uwielbia własną społeczność mam, którą sama zbudowała na Instagramie. Przyznała, że są to osoby bardzo mądre i życiowe. 

Przede wszystkim kieruję się jakością. Kwestie wizualne też mają dla mnie ogromne znaczenie. Jestem estetką. Nie przesadzam, ale lubię, gdy wszystko do siebie pasuje. Uwielbiam sprawdzać, testować i ciągle dowiadywać się o niezwykłej kreatywności producentów – tu mam na myśli zarówno wielkie marki, jak i małe polskie firmy. Ciągle ktoś mnie czymś zaskakuje. I tak, jest dużo niepotrzebnych gadżetów, ale jest też mnóstwo rzeczy, które naprawdę ułatwiają życie

- powiedziała Kaczorowska.

Natalia Kukulska na wakacjachNatalia Kukulska pochwaliła się uroczym zdjęcie młodszej córki. Fanka: Mała Natalka

W dalszej części przyznała, że podczas pierwszej ciąży miała za dużo niepotrzebnych rzeczy, które głównie wiązały się z faktem, że podczas przeprowadzki Emilka miała zaledwie pięć miesięcy. Teraz bierze inne rzeczy pod uwagę i nie popełni wcześniejszych błędów. Zdradziła, co znajduje się w wyprawce dla drugiego dziecka: 

Na pewno łóżeczko dostawne, łóżeczko na kółkach, z którego będę korzystać w przestrzeni dziennej, poduszka do karmienia, oczywiście ciuszki, kocyki, wspomniane muśliny, rożek niemowlęcy, mata do przewijania, śpiworek, a nawet dwa. Do tego oczywiście kosmetyki, artykuły pielęgnacyjne i apteczka. Zamierzam stworzyć kilka bardzo szczegółowych postów wyprawkowych na swoim Instagramie. Może dziewczyny będą chciały skorzystać lub zapisać na przyszłość

- dodała. 

 
Więcej o: