Halina Mlynkova o pierwszych dniach życia synka. "Potrafi przespać całą noc"

Halina Mlynkova powitała na świecie swoje dziecko. Ostatnio celebrytka przygotowała dla fanów na swoim profilu na Instagramie Q&A, na którym odpowiedziała na ich pytania. Internauci pytali między innymi o samopoczucie zarówno piosenkarki, jak i syna, a także o późne macierzyństwo.

Halina Mlynkova niedawno ponownie została mamą. 44-latka przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama. Synek o imieniu Leo przyszedł na świat we wtorek 29.06 o godzinie 9:05. Przypomnijmy, że to drugie dziecko Mlynkovej, pierwsze jest z małżeństwa z Łukaszem Nowickim. 

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Piosenkarka aktualnie związana jest z wokalistą i autorem piosenek - Marcinem Kindlą. Do tej pory 44-latka raczej unikała medialnego rozgłosu i rzadko pokazywała się w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zwiedza Sztokholm. Fanka: Henio za malutki na taką włóczęgę

Halina Mlynkova o swoim dziecku: Muszę się wsłuchiwać w jego potrzeby i wtedy jest bardzo spokojny

Halina Mlynkova zaskoczyła fanów swoich obserwatorów. Gwiazda rzadko zabiera głos w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła wejść w interakcję ze swoimi fanami na Instagramie. Przygotowała dla nich popularne Q&A. Większość pytań dotyczyła macierzyństwa oraz ciąży. Ku zdziwieniu internautów piosenkarka zdradziła naprawdę wiele szczegółów. Jedna z fanek zapytała o to, czy mały Leo jest grzecznym dzieckiem. Mlynkova odpowiedziała wówczas:

Jest cudowny! Muszę się wsłuchiwać w jego potrzeby i wtedy jest bardzo spokojny. Jak na niespełna 3-tygodniowego dzidziusia, to potrafi nawet przespać całą noc.

Halina Mlynkova przygotowała na fanów Q&AHalina Mlynkova przygotowała na fanów Q&A Instagram, screen: @halinamlynkova

Padło także pytanie o samopoczucie Mlynkovej. Piosenkarka opowiedziała o polskiej medycynie w samych superlatywach:

Teraz już super! Dzisiejsza medycyna jest bardzo łaskawa dla mam, a może to po prostu zasługa świetnego lekarza. Leo również ma się świetnie. Je i śpi!

Halina Mlynkova przygotowała na fanów Q&AHalina Mlynkova przygotowała na fanów Q&A Instagram, screen: @halinamlynkova

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed pozuje z wózkiem. Fanka: "Masakryczne te czarne wózki. Latem to się nagrzewają"

Mlynkova porównała także swoje samopoczucie podczas pierwszej i drugiej ciąży. Okazuje się, że druga była dla niej nieco łaskawsza. 

Dużo lepiej, niż wtedy. Miałam bardzo spokojną ciążę, maluszek rozwijał się prawidłowo

- wyznała piosenkarka.

Halina Mlynkova przygotowała na fanów Q&AHalina Mlynkova przygotowała na fanów Q&A Instagram, screen: @halinalynkova

Halina Mlynkova: Narodzin bałam się tak samo, jak za pierwszym razem. 

Nie zabrakło także pytań o decyzję związaną z dość późnym macierzyństwem. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Mlynkova podzieliła się z fanami poruszającym wyznaniem. Wyznała wówczas, że przepłakała całe swoje 40. urodziny. Myślała, że już nigdy nie będzie jej dane zostać matką. Fanka zapytała ją, czy rodzicielstwo po 40-tych urodzinach różni się czymś. Mlynkova odpowiedziała:

Jestem dużo bardziej świadoma zagrożeń. Mam dużo więcej spokoju, cierpliwości, korzystam z każdej chwili, nie przeszkadzają mi niedogodności, bo wiem, że to wszystko minie. Bardzo świadomie odżywiałam się w ciąży, ale narodzin bałam się tak samo, jak za pierwszym razem.

Halina Mlynkova o ponownym macierzynstwieHalina Mlynkova o ponownym macierzynstwie Instagram, screen: @halinamlynkova

Aleksandra Żebrowska i plamy po mleku na biuście. 'Spacer był za długi'Aleksandra Żebrowska i plamy po mleku na biuście. "Spacer był za długi"

Więcej o: