Tata przerabia w Photoshopie zdjęcia dzieci. Efekt bawi do łez

Dziecko na rozgrzanym grillu, wspólny napad na bank, zabawa strzykawką, czy potłuczonym szkłem? Niejedna mama dostałaby zawału serca na widok swoich dzieci w takich okolicznościach.

Kenny Deuss, tata z Belgii, jakiś czas temu założył na Instagramie profil On Adventure with Dad. Dziś ma ponad 300 tysięcy obserwatorów. Mężczyzna publikuje tam swoje zdjęcia z córeczkami: dwuletnią Alix i kilkumiesięczną Aster. Nie są to jednak słodkie fotki maluszków w objęciach taty...

 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Tata z poczuciem humoru

Na jednym ze zdjęć widać, jak na plaży mewa porywa malucha, na innym - dziecko leży na rozgrzanym grillu, a jeszcze na innym - siedzi na drabinie i zdaje się, że za chwilę spadnie i zrobi sobie krzywdę. Jest też zdjęcie, na którym tata idzie z córką po linie wiszącej nad przepaścią, a także takie, na którym widać, jak gorąca, parująca kawa za chwilę kapnie na śpiące dziecko. W tym czasie roztargniony tata patrzy w innym kierunku, jest zajęty smartphonem lub po prostu dobrze i beztrosko się ze swoimi dziećmi bawi. 

 

Trzeba przyznać, że Kenny'emu nie brak pomysłów. Poczatkowo mężczyzna przerabiał zdjęcia, żeby wysłać je do swojej dziewczyny Tineke, gdy w każdy wtorek zajmował się córkami pod jej nieobecność. 

Moja dziewczyna musiała spojrzeć dwa razy, kiedy otrzymała pierwsze zdjęcie, aby zrozumieć, co się naprawdę dzieje. Nie minęło dużo czasu, zanim ona i jej koledzy zaczęli się niecierpliwić, kiedy pojawią się nowe zdjęcia

- powiedział Kenny "Daily Mail". W ten sposób zaczął przerabiać zdjęcia regularnie i zamieszczać je na Instagramie ku uciesze całej rzeszy rodziców. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Takie przerabianie zdjęć wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale także pomysłowości i przede wszystkim dystansu do ojcostwa (a o to u niektórych najtrudniej). Jak widać, Kenny na swój sposób cieszy się z tacierzyństwa i dobrze ze swoimi dziećmi bawi. 

Okno życia w BydgoszczyPolicja z Tarnowa odnalazła rodziców chłopca zostawionego w oknie życia. "Coś nie zagrało"

Więcej o: