Klaudia Halejcio cierpi na zapalenie piersi. "To jest jakiś dramat"

Klaudia Halejcio podzieliła się z fankami szczerym wyznaniem. To już kolejne, na które zdecydowała się świeżo upieczona mama. "Boli mnie każdy kawałek mojego ciała, mam temperaturę" - wyznała gwiazda.

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą. Celebrytka powitała na świecie córeczkę - małą Nel. Od samego początku gwiazda chętnie dzieliła się z fanami zdjęciami swojej pociechy, na Instagramie publikuje filmiki z jej udziałem. Nie wstydzi się mówić o tym, że wciąż brak jej doświadczenia, dopiero wszystkiego się uczy. Szczerze opowiada o problemach, z jakimi musi się mierzyć na co dzień, nie udaje, że macierzyństwo jest łatwe, ze wszystko wygląda jak na wystylizowanych zdjęciach na Instagramie.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Klaudia Halejcio pokazuje, jak naprawdę wygląda macierzyństwo

Klaudia Halejcio, która bardzo dba o swój wizerunek w mediach społecznościowych i niedługo po porodzie pokazała zdjęcie blizn po cesarskim cięciu, opublikowała też zdjęcia, na których widać, jak karmi piersią, wyznała też, że jest to dla niej problematyczne. Fanki są jej wdzięczne za te szczere wyznania. 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Klaudia Halejcio opowiada o zapaleniu piersi

Gwiazda wyznała na Instagramie, że dokucza jej zapalenie piersi.

Ja nie wiem, co ja robię źle. Wiadomo, że robię dużo błędów, bo się dopiero uczymy [...] Nie wiedziałam, nie sądziłam, to jest jakiś dramat. Boli mnie każdy kawałek mojego ciała, mam temperaturę. Wczoraj nie mogłam zrobić nawet kroku. Dziś już jest lepiej, w sumie Nel ma miesiąc, to jest drugi raz

- wyznała w opublikowanym na Instargamie filmiku.

Mam taki dzień, że myślę, że umieram. Znaczy, wczoraj wieczorem byłam pewna, że umieram, a dziś rozważam, czy to ma sens. Mam zapalenie piersi, to jest taki ból

- skarżyła się świeżo upieczona mama.

Hilary Duff w trakcie poroduHilary Duff miała domowy poród. Pokazała zdjęcia. "Siedziałam na podkładach dla psów"

Obserwatorki gwiazdy podzieliły się z nią swoimi doświadczeniami i sposobami radzenia sobie z zapaleniem piersi. Trzymamy kciuki za młodą mamę, mamy nadzieję, że szybko upora się z tym problemem.

Więcej o: