Zofia Zborowska ostro komentuje program "500 plus". "Pieniądze, które nam zabrali"

Zofia Zborowska podczas rozmowy z fanami nie ukrywała, że planuje w przyszłości korzystać z programu "500 plus". Wyznała, co myśli o tym świadczeniu. Przyszła mama nie owijała w bawełnę.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka chętnie relacjonuje na Instagramie ten "błogosławiony" czas. Przy tym nie owija w bawełnę. Fani uwielbiają jej szczerość i naturalność. Teraz 34-latka podzieliła się z internautami refleksją dotyczącą programu "500 plus". 

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska została zapytana o "500 plus"

Zofia Zborowska niedawno przygotowała dla swoich fanów popularne Q&A. Padło pytanie o świadczenie dla rodziców. Internautka zapytała, czy po urodzeniu dziecka zamierza korzystać z programu "500 plus". Celebrytka ostro wypowiedziała się o tym: 

Brać? Przecież to i tak nasze pieniądze, które nam zabrali.

Przypomnijmy, że w przeszłości Zborowska niejednokrotnie wypowiadała się o partii rządzącej. Nie raz komentowała poczynania polityków PiS, a podczas zeszłorocznych wyborów prezydenckich wręcz apelowała, aby obserwatorzy nie godzili się na rządy partii pod przewodnictwem Andrzeja Dudy. 

Zofia Zborowska ostro komentuje program '500 plus'. 'Pieniądze, które nam zabrali'Zofia Zborowska ostro komentuje program '500 plus'. 'Pieniądze, które nam zabrali' Instagram, screen: @zborowskazofia

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed pozuje z wózkiem. Fanka: "Masakryczne te czarne wózki. Latem to się nagrzewają"

Zofia Zborowska o początkach ciąży

Zofia Zborowska przygotowuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. W związku z tym chętnie opowiada fanom o życiu przyszłej matki. Coraz częściej przygotowuje dla internautów popularne Q&A. Ostatnio zdradziła, jak się czuła na początku ciąży. Początki nie należały do najprostszych, gwiazda musiała nawet opuścić plan zdjęciowy. 

Musiałam zrezygnować i leżeć plackiem przez miesiąc. Serial czekał na mnie trzy tygodnie, ale dłużej nie mógł, bo oddawali lokację. Cholerny smutek, ale i tak się cieszę, że mogłam tam być przez parę odcinków.

W dalszej części celebrytka wyznała, jaka była jej reakcja na wieść o stanie błogosławionym. 

Misja - zaczynamy zastrzyki, nie stresujemy ciężarówki, dbamy o ciężarówkę. Będziemy się cieszyć po pierwszym trymestrze.

Na szczęście teraz już wszystko wróciło do normy. Zofia oceniła nawet swój stan na mocną siódemkę. 

Obecnie czuję się wyśmienicie. Mocne 7/10, tak że nie narzekam.

Maja Hyży pozuje z córką ubraną w mini kostium kąpielowy. Fanka: 'Bikini dla maluszka, serio?'Maja Hyży pozuje z córką ubraną w mini kostium kąpielowy. Fanka: "Bikini dla maluszka, serio?"

Więcej o: