Hilary Duff miała domowy poród. Pokazała zdjęcia. "Siedziałam na podkładach dla psów"

Hilary Duff w marcu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Teraz zdecydowała się po czasie pokazać fanom na swoim profilu na Instagramie erię zdjęć z toczącej się akcji porodowej.

Hilary Duff to znana amerykańska aktorka i piosenkarka, która swoją popularność zdobyła na początku lat dwutysięcznych, kiedy to na dobre zaczęła rozkręcać się jej kariera. Teraz celebrytka w pełni poświęciła się macierzyństwu. Duff jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno Hilary wraz z mężem, Matthewsem Komą powitała na świecie swoje trzecie dziecko, któremu nadała imię Mae James Blair. Duff jakiś czas temu zdradziła, że poród odbył się w domu. Teraz chwali się intymnymi zdjęcia momentu rozwiązania. 

Zobacz wideo Poród w godzinach szczytu i w wielkim korku? Musiała interweniować policja

Hilary Duff opublikowała zdjęcia z domowego porodu

Hilary Duff zdecydowała się, że pokazać na swoim profilu na Instagramie osobiste zdjęcia z porodu wykonane przy pomocy profesjonalnego fotografa. Jak przyznała, dość długo zwlekała z samą publikacją fotografii.

Czuję się gotowa podzielić się zdjęciami z dnia urodzin Mae! Abym czuła się bezpiecznie podczas porodu i dotarła do celu, niezbędny był odpowiedni system wsparcia. (...) Mój mąż był największą oazą spokoju w całym domu, kiedy myślałam, że zacznę chodzić po ścianach. A moja mała Molly była niezwykłą doulą, która siedziała ze mną, gdy potrzebowałam ciszy i spokoju. Bardzo spodobało jej się to, że siedziałam na podkładach dla psów, bo wody odeszły mi kilka godzin wcześniej. Była też moja mama, która dbała o przekąski i z nerwowym uśmiechem obserwowała jak jej córka wydaje na świat kolejną wnuczkę

- wyznała na Instagramie.

Duff pokreśliła, że jest bardzo usatysfakcjonowana, że miała możliwość urodzić w domu. Podczas rozwiązania towarzyszył jej ukochany partner, asystentka i matka, która wówczas opiekowała się dziećmi. 

 
Od momentu zajścia w ciążę, poród, karmienie piersią i odpowiedzialne wychowanie tych małych istotek. To całkowicie pochłania

- podkreśliła aktorka.

7-letni syn Hilary Duff był obecny podczas porodu

Hilary Duff jakiś czas temu wyznała, że zależało jej, aby syn był obecny przy rozwiązaniu. 33-latka podkreśliła, że stara się przekazać swojemu synowi najważniejsze wartości i pokazać przy tym, że siła mężczyzny nie tkwi wyłącznie w umięśnionym ciele.

To było dla mnie ważne, by Luca przy tym był, ponieważ w rozmowie z nim jestem naprawdę otwarta i szczera na temat tego, jak silne są kobiety i jak wygląda poród

- powiedziała wówczas celebrytka. 

Myślę, że czasami 9-letni chłopiec może myśleć: "Mężczyźni mają większe mięśnie". Tak, ale my wydajemy na ten świat życie. (...) U nas w domu dużo kręci się wokół rozmów o równości i sile pochodzącej z różnych, innych niż mięśnie miejsc

- przyznała i dodała, że Luca nie widział całego porodu swojej mamy, a wyłącznie urywki. 

Chciał tam być, ale wszystko potoczyło się tak szybko, że to przegapił

- ubolewa gwiazda.

 

Aleksandra Żebrowska i plamy po mleku na biuście. 'Spacer był za długi'Aleksandra Żebrowska i plamy po mleku na biuście. "Spacer był za długi"

Więcej o: