Aleksandra Szwed pozuje z wózkiem. Fanka: "Masakryczne te czarne wózki. Latem to się nagrzewają"

Aleksandra Szwed pokazała na Instagramie zdjęcie z wózkiem. Obserwatorzy zasugerowali, że kolor sprzętu w taką pogodę jest zwyczajnie nieodpowiedni. - Matki na kolorowo i porozbierane, bo gorąco, a dzieci w czarnych pojazdach - stwierdziła jedna z matek.

Aleksandra Szwed to znana polska aktorka. 30-latka sześć lat temu powitała na świecie swoje pierwszego dziecko. Urodziła syna, któremu dała na imię Borys. Niedawno Szwed obwieściła fanom na Instagramie, że ponownie została mamą. Ze wpisu gwiazdy "Rodziny zastępczej" wynika, że prawdopodobnie urodziła już kilka dni wcześniej, jednak dopiero po czasie postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną z obserwatorami.

Zobacz wideo Szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek. Żali się na Henia, który zaznaczył teren w kamperze

Aleksandra Szwed pozuje z wózkiem

Aleksandra Szwed opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Aktorka pozuje w białej letniej sukience i w czarnych balerinach. Jej mimika twarzy wygląda, jakby krzyczała. 30-latka trzyma przed sobą wózek dla dziecka. Przy okazji Szwed dodała hasztagi, które wyjaśniają, że zdjęcie pochodzi z sesji zdjęciowej związanej z jej najnowszym projektem.

I wtedy wchodzę ja cała na biało!

- napisała pod zdjęciem.

 

Wielu z fanów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 30-letnia celebrytka urodziła chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Oli. Jednak przy tym zdjęcie zainteresował nas jeden szczegół. Zwracamy uwagę na tło, na którym pozuje Szwed. Jest ono w kolorze różowym, a więc mogłoby sugerować, że aktorka powitała na świecie córeczkę. 

Ida Nowakowska po urodzeniu dziecka ma ulgi w TVP. Ma nawet specjalny grafik. 'Nie każda mama może sobie na to pozwolić'Ida Nowakowska po urodzeniu dziecka ma ulgi w TVP. Przygotowali jej specjalny grafik

Fanka: Czarny wózek, gdy za oknem ponad 30 stopni

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci wyrazili opinie na temat wózka. Większość z nich zachwalała wynalazek i urocze zdjęcie Szwed.

Ogólnie nie jestem fanką tej marki, ale wózek wygląda super.
Normalnie o tej porze wożę się po mieście.
Piękna! Sukienka obłęd

- pisały fanki.

Znaleźli się też tacy, którzy byli sceptycznie nastawieni do koloru wózka:

Masakryczne te czarne wózki. Latem to się nagrzewają i jest tam gorąco.
Czarno to widzę.
Matki na kolorowo i porozbierane, bo gorąco, a dzieci w czarnych pojazdach.
Czarny wózek, gdy za oknem ponad 30 stopni. Spoko, ale jak dla mnie to masakra.

Warto dodać, że kolor wózka nie ma znaczenia na tak wysokie temperatury. Podczas upałów rodzice nie mogą nigdy zapominać o nakryciach głowy dla dzieci, ochronie skóry kremami z wysokim filtrem (nawet SPF 50) oraz podawaniu wystarczającej ilości płynów.

Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. 'Powinnam już wylądować w psychiatryku?'Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"

 
Więcej o: