Małgorzata Rozenek zwiedza Sztokholm. Fanka: Henio za malutki na taką włóczęgę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają na wakacjach w Szwecji. Ciągłe podróże popularnej pary sprawiły, że fani zaczęli zarzucać im, że ich syn męczy się podczas wakacji.

Małgorzata Rozenek zwiedza Szwecję. "Na razie jesteśmy zachwyceni"

Rozenek chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami przedstawiającymi swoje życie rodzinne. Rodzina Majdanów aktualnie przebywa na wakacjach w Szwecji. Okazuje się, że nie zamierzają wypoczywać w luksusowych kurortach. Postawili na podróż w kamperze i przemieszczanie się z kempingu na kemping. Rodzina podczas wakacji korzysta nie tylko z uroków natury, ale także wybiera się różnorodne wycieczki i aktywności. Taki wypoczynek ewidentnie przypadł im do gustu.

Mam wrażenie, że jesteśmy tu tydzień a przecież przed nami dopiero, nasza pierwsza noc w kamperze. Dzieci już śpią, Radzio właśnie skończył mecz i zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku. Taki Kamper to masa roboty. Rzeczy, których spędzając wakacje w hotelu, nie trzeba robić. Niby męcząco, ale serio? Jak na razie jesteśmy zachwyceni

- napisała Małgorzata Rozenek po pierwszym dniu. Już po zaledwie pięciu dniach celebrytka stwierdziła, że taki urlop jest dla niej dość niewygodny i zdecydowała się na zakwaterowanie w hotelu. Teraz Majdany zwiedzają stolicę Szwecji.

Natalia Kukulska na wakacjachNatalia Kukulska pochwaliła się uroczym zdjęcie młodszej córki. Fanka: Mała Natalka

 

Fanka: Biedny Heniu, pewnie męczy się ciągłymi wycieczkami

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani polecili kilka miejsca, które można zobaczyć z dziećmi i skomplementowali uroczą rodzinę.

Nie możecie nie pójść do Vasa Muzeum, gdzie można podziwiać okręt wojenny z XVII wieku. Na pewno będzie się chłopakom podobało. Polecam, to jedna z największych atrakcji w tym wspaniałym mieście.
Ogląda się Was przemiło! Wasz wyjazd jest lepszy, niż niejeden serial. No to jutro zwiedzamy razem z Wami.
Pani synowie są przecudowni!
Przewspaniałe ogląda się Waszą rodzinkę.
Gosia, koniecznie muzeum miniatur - dzieciaki zwariują

- czytamy pod zdjęciem.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek z rodziną w Sztokholmie. Jeden z hoteli nie chciał ich przyjąć przez psy

Znalazły się też fanki, które zamieściły dość niemiłe komentarze. Obserwatorki zasugerowały, że szkoda im małego Henia, który cały czas przebywa w podróży.

Biedny Heniu, pewnie męczy się ciągłymi wycieczkami.
Za malutki na taką włóczęgę

- pisały internautki. 

Gwiazda 'Klanu' pokazała szkolne świadectwo córki. Same jedynki od góry do dołu. 'Niezmiennie od 7 lat'Gwiazda "Klanu" pokazała szkolne świadectwo córki. Same jedynki od góry do dołu. "Niezmiennie od 7 lat"

 
Więcej o: