Pies i dziecko są nierozłączni. Pupil zaskakuje "podejściem" do niemowlaka. "Jak słodko!"

Pies rasy Husky i mały Parker z Manchesteru to bohaterowie nagrania, którego nie sposób obejrzeć w całości bez łez wzruszenia w oczach. Tych dwoje łączy niezwykła relacja oparta na bezwarunkowej miłości i bezgranicznemu zaufaniu.

W sieci krąży wiele filmików, na których rodzice i jednocześnie właściciele czworonogów uwieczniają swoje pociechy w czasie zabawy z ulubionymi pupilami. To rozczulające nagrania, na których widać - z jednej strony bezgraniczną miłość, a z drugiej absolutne oddanie. To szczere, bezinteresowne i niezwykle silne relacje, które trudno porównać do czegokolwiek innego. Niedawno pisaliśmy o Golden Retrieverze zachowującym się jak niania, psie troszczącym się, żeby dziecko nie spadło ze schodów, czy czworonogu, który pocieszał dziewczynkę po stracie taty.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Trzy lata razem

W sieci pojawił się filmik, który szybko skradł serca internautów. Jest zatytułowany: "Trzyletnia podróż". To niezwykłe nagranie trwa trzy minuty. Jest zestawieniem wspólnych chwil dziecka i psa, nagranych na przestrzeni trzech lat. Rozpoczynają go pierwsze chwile z noworodkiem w domu, gdy psiak poznaje dopiero nowego członka rodziny, a kończą zabawy i pieszczoty trzyletniego chłopca z ukochanym pupilem. Autorzy filmiku, zapewne rodzice, uchwycili najpiękniejsze chwile tej dwójki. Pies czuwa nad dzieckiem w czasie drzemek, często sam zapada w sen razem z maluchem, towarzyszy w czasie różnych aktywności. Widać, że ta dwójka jest nierozłączna. Pies wykazuje się niebywałą cierpliwością i spokojem, maluch mu ufa i w jego towarzystwie czuje się bezpieczenie. "Jak słodko" - piszą internauci.

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Autorzy filmiku na końcu nagrania zapewnili, że będzie ciąg dalszy. Nie możemy się doczekać! Ci, którym spodobało się nagranie, mogą na Instagramie odwiedzić profil @milperthusky, gdzie znajdą więcej zdjęć i nagrań tej wspaniałej dwójki i w ogóle całej swojej rodziny, na którą składają się: rodzice, dwoje dzieci i trzy psy marki Husky. U nich w domu z pewnością nigdy nie jest ani nudno, ani smutno!

To nagranie pokazuje relację psa i dziewczynki.To nagranie to hit w sieci. Pokazuje relację psa i niemowlaka

Więcej o: