Agnieszka Włodarczyk pokazała szpitalny posiłek. Duże zaskoczenie. "Czułam się jak w domu"

Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na poród w szpitalu publicznym. Teraz zdradza więcej szczegółów porodu. Dla niektórych warunki mogą być dużym zaskoczeniem.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w środę 7 lipca powitali na świecie swoje pierwszego dziecko. Teraz szczęśliwi rodzice celebrują pierwsze chwile życia Milana. Aktorka jest nie tylko oczarowana nowym członkiem rodziny, ale także rewelacyjnymi warunkami, w jakich zdecydowała się urodzić.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk została wypisana ze szpitala

Agnieszka Włodarczyk pokazała posiłek po porodzie 

Agnieszka Włodarczyk kilkanaście dni temu urodziła dziecko w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Nie od dziś wiadomo, że to placówka dość prestiżowa, ciesząca się dobrą opinią wśród pacjentek. 40-latka początkowo planowała urodzić w placówce prywatnej, jednak po rozmowie z lekarzem prowadzącym ciążę zdecydowała się na poród w szpitalu państwowym. Aktorka niedawno na swoim profilu na Instagramie opisała warunki panujące na oddziale w samych superlatywach, podziękowała także całemu personelowi medycznemu, który według niej stanął na wysokości zadania.

 

Partnerka Roberta Karasia pokazała nawet zdjęcie obiadu, który zaskoczyć może nie jedną mamusię. Danie składa się z gotowanej marchewki podanej z pęczakami z warzywami i tofu.  Trzeba przyznać, że to naprawdę apetyczne danie. 

A tak wygląda catering wege. Pyszne!

- napisała Włodarczyk. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Instagram, @agnieszkawlodarczykofficial

Zofia Zborowska pokazuje 'rzeczywistość' kobiety przed porodem. 'Czy ja jeszcze kiedyś ujrzę swoje stopy?'Zofia Zborowska pokazuje "rzeczywistość" kobiety przed porodem. "Czy ja jeszcze kiedyś ujrzę swoje stopy?"

Świeżo upieczona mamusia postanowiła także pokazać fanom wygląd swojego szpitalnego pokoju.

Warunki na oddziale? Jak w prywatnym szpitalu. Lekarze, pielęgniarki, położne, doradcy laktacyjni, panie salowe - wszyscy niesamowicie pomocni, uprzejmi, uśmiechnięci, fenomenalni! Czułam się jak w domu. Dziękuję z całego serca całemu personelowi medycznemu za opiekę nade mną i naszym Milusiem

- pisała Włodarczyk na Instagramie.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk Instagram, @agnieszkawlodarczykofficial

Pod ostatnim zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy obserwatorek, które podzieliły się także swoimi doświadczeniami związanymi z porodami w szpitalach państwowych.

Też tam rodziłam trzy lata temu. Same dobre wspomnienia mam. Szpital nowoczesny, personel przemiły i bardzo profesjonalny. W czasie porodu i po nim czułam się bezpiecznie zaopiekowania. Trafiłam tam przez przyszpitalną szkołę rodzenia, którą wszystkim polecam.
Dobrze widzieć, że aktorka nie ma wygórowanych zachcianek.
Moją ciążę również prowadził dr Lewandowski i jest fenomenalny w tym co robi tak jak cały personel Instytutu Matki i Dziecka.
Najważniejsza jest dobra opieka.
Zaczynałam ciążę z przekonaniem, że pójdę rodzic do prywatnej kliniki, ale mnie tez moja ginekolog namawiała na szpital państwowy i chyba z tych samych względów się na niego zdecyduje. W razie ewentualnych komplikacji wszystko jest na miejscu - daje mi to jakiś większy wewnętrzny spokój

- pisały fanki. 

Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. 'Powinnam już wylądować w psychiatryku?'Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"Więcej o: