Kasia Tusk eksponuje ciążowe krągłości. "Jak zawsze klasa, nawet po bułki"

Kasia Tusk jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio celebrytka wybrała się na babski wypad do Warszawy.

Kasia Tusk nie ukrywa już stanu błogosławionego?

Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka. Niedawno wybrała się wraz z koleżankami na weekend do Warszawy. Podczas wypadu odwiedziła kilka popularnych miejsc -  Plac Zbawiciela i paryską restaurację Charlotte. 

Trzeba przyznać, że córka Donalda Tuska coraz śmielej pokazuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których widać krągłości. Ostatnio promuje nawet ubrania ze swojej najnowszej kolekcji. Trzeba przyznać, że wygląda w nich naprawdę rewelacyjnie. 

Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. 'Powinnam już wylądować w psychiatryku?'Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"

 

Pod ostatnim zdjęciem w komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Fani po raz kolejny pogratulowali ciąży i życzyli pomyślnego rozwiązania. 

Niby zwykłe zdjęcie, a jednak nie.
Rodzina się powiększa. Gratulacje.
Jak ja kocham twoje zdjęcia, styl i urodę! Masz najpiękniejszy Instagram, serio. Jeszcze nie znalazłam przez tyle lat nic piękniejszego!
Brzusio!
Jak zawsze klasa, nawet po bułki!
Jak zawsze inspirujące zdjęcie

- czytamy w komentarzach.

Wielu z fanów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 34-letnia influencerka urodzi chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Kasi i rodziny Tusków.

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Kasia Tusk ponownie zostanie mamą

Kasia Tusk niedawno dość subtelnie potwierdziła liczne spekulacje dotyczące stanu błogosławionego. Podczas wakacji w słonecznej Toskanii co raz pokazywała fanom malownicze kadry, na tle których pozowała w białej kreacji bez ramiączek. Rozkloszowany, sięgający kolan dół podkreślał okrągły brzuszek.

Uprzedzając pytania o sukienkę - to nasz model, który dosłownie wymiotło w kilka minut po wprowadzeniu do sprzedaży, ale w białej wersji. Oczywiście ta wersja leży na mnie inaczej niż ta czarna parę tygodni temu, ale to już akurat nie jest kwestia jej kroju, tylko zmieniającej się sylwetki właścicielki

- napisała na blogu, tym samym potwierdzając doniesienia o ciąży.

Kasia TuskKasia Tusk screen instagram.com @makelifeeasier_pl

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 
Więcej o: