Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"

Klaudia Halejcio opowiedziała fanom na swoim profilu na Instagramie o niekomfortowej rozmowie z pewną dziennikarką. - Jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że inne gwiazdy nie mają brzucha po porodzie, a pani ma? - zapytała ją reporterka. Halejcio się oburzyła.

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. Celebrytka na co dzień chroni swoją prywatność. Podobnie było z porodem, bowiem 30-latka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Zdradziła wówczas na swoim profilu na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. Halejcio pokazała zabawny filmik, na którym "tańczy" ze szpitalnym wózeczkiem, w którym leży pociecha. Teraz coraz chętniej relacjonuje fanom pierwsze dni życia dziecka.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Klaudia Halejcio o wywiadzie z dziennikarką: Myślę sobie - ona naprawdę to powiedziała?

Od porodu minęło już pięć tygodni. Halejcio korzysta z uroków stolicy i chętnie wybiera się na różnorodne eventy. Przy okazji 30-latka zabiera głos i opowiada, jak czuje się w roli matki. Okazuje się, że nie każda taka rozmowa jest komfortowa. Niedawno Halejcio wyznała w relacji na Instastories, że jedna z dziennikarek przeprowadziła z nią wyjątkową nieprzyjemną rozmowę.  

Ciekawa sytuacja z wczoraj

- zaczęła 30-latka. 

Udzielam wywiadu, pani zadaje mi pytanie. Pytanie brzmi: "Pani Klaudio, jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że ma pani brzuch, z resztą głośno pani o tym mówi". I ja mówię: "Tak, no tak". No i "Jak pani psychicznie radzi sobie z tym, że inne gwiazdy nie mają brzucha po porodzie, a pani ma?"

- mówiła dalej.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio o macierzyństwie. "To było okupione bólem"

Klaudia Halejcio była wyraźnie zniesmaczona i oburzona pytaniami reporterki. Zażartowała nawet, że zdaniem dziennikarki to powinna "wylądować w psychiatryku". 

Myślę sobie - ona naprawdę to powiedziała? Jestem miesiąc po porodzie, co powinnam odpowiedzieć? Naprawdę, gwiazdy nie mają brzucha po porodzie? Ludzie mają? Proszę was, odpowiedzcie mi na to pytanie, jak wygląda brzuch kobiety miesiąc po ciąży, po cesarskim cięciu, bo nie wiem, co odpowiedzieć. W jakim stanie psychicznym powinnam być? Czy powinnam już wylądować w psychiatryku? Załamać się? Co powinnam zrobić?

- mówiła wówczas Halejcio. 

 

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 

Aida Kosojan-Przybysz dorastała w Gruzji. 'W Polsce dzieciom pozwala się na więcej'Aida Kosojan-Przybysz dorastała w Gruzji: W Polsce dzieciom pozwala się na więcej

Więcej o: