Meghan Markle i książę Harry dostali nagrodę za to, że mają dwoje dzieci i więcej mieć nie będą. Zdradzają powód

Meghan Markle i książe Harry publicznie zadeklarowali, że nie będą posiadali więcej niż dwoje dzieci. Jak mówili w rozmowie z magazynem "Vogue" "celem ochrony środowiska planują poprzestać na parce". Doceniła to organizacja Population Matters i wręczyła im nagrodę pieniężną.

Książę Harry i Meghan Markle w czerwcu powitali na świecie swoje drugie dziecko. Córeczka pary książęcej, Lilibet, dostała imię po królowej Elżbiecie II i szybko stała się oczkiem w głowie całej rodziny. 

Póki co mamy ogromne szczęście, jest bardzo spokojna i wydaje się szczęśliwa, że po prostu sobie leży, gdy Archie biega jak szalony

- mówił jakiś czas temu książę Harry. Lilibet będzie ostatnim dzieckiem pary. Jak zadeklarowali w rozmowie z "Vogue" na dwójce potomków poprzestaną. Powodem jest troska o Ziemię. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

695 dolarów dla Meghan Markle i księcia Harry'ego

Książęca para jakiś czas temu zadeklarowała w "Vogue", że ""celem ochrony środowiska planują poprzestać na parce". Oznacza to, że Lilibet ma być ich ostatnim dzieckiem. Brytyjska organizacja Population Matters, która zajmuje się wielkością populacji i tym, jaki ma wpływ na zrównoważenie środowiskowe, doceniła szczerość pary i ich zaangażowanie w troskę o planetę. W ramach wyróżnienia wręczyła im 695 dolarów, czyli około 2,5 tysiąca złotych.

Małgorzata Rozenek o wpadce HeniaMałgorzata Rozenek o wpadce Henia w kamperze. "Tylko kilka chwil bez pieluchy"

Deklarując publicznie zamiar ograniczenia swojej rodziny do dwóch potomków, książę i księżna Sussex pomagają zapewnić lepszą przyszłość swoim dzieciom i stanowią wzór dla innych rodzin. Mniejsza rodzina zmniejsza nasz wpływ na Ziemi i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, wnukom, a także przyszłym pokoleniom na życie na zdrowej planecie. Pochwalamy księcia i księżną za podjęcie tej świadomej decyzji i za potwierdzenie, że mniejsza rodzina to także szczęśliwa rodzina

- czytamy oświadczenie Population Matters na portalu Page Six.

Książę Harry i Ed Sheeran rozmawiali o ojcostwieKsiążę Harry szczerze o pierwszych dniach z córeczką. "Dwoje to już żonglerka"

Więcej o: