Imię dziecka Agnieszki Włodarczyk rozbawiło Majdanów? "Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobnienia AC"

Agnieszka Włodarczyk powitała na świecie swojego syna. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie i przy okazji zdradziła, jakie imię ma jej dziecko. Internauci przyznali, że jest oryginalne. Radosław Majdan z kolei żartobliwie zapytał o to, czy można używać zdrobnienia z AC.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie pierwsze dziecko. Pokazali fanom zdjęcie synka i zdradzili fanom, jakie imię wybrali dla chłopca. Ich pociecha ma na imię Milan. 

Milan to imię synka Agnieszki Włodarczyk. Oryginalne i zagraniczne 

Milan jest słowiańskim imieniem, które stało się najbardziej charakterystyczne dla języka czeskiego i słowackiego. Główny rdzeń imienia mil znaczy "miły". Według niektórych badaczy wywodzi się od łacińskiego słowa "aemulus", co oznacza "tego, który rywalizuje". Jest powiązane z rzymskim rodem Aemiliuszy. Milan obchodzi imieniny 22 września.

Małgorzata Rozenek komentuje imię dziecka Agnieszki Włodarczyk 

Na imię zareagowali nie tylko internauci, którzy przyznali, że jest ono niepowtarzalne, lecz także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy złożyli gratulacje w komentarzu pod postem aktorki.

Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych, witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC

- czytamy w ich wypowiedzi.

 

Fanów rozbawił ten komentarz, na który odpowiedziała także Agnieszka Włodarczyk. 

Jasne 

- odparła. 

Jeszcze raz gratulujemy szczęśliwym rodzicom i czekamy na więcej zdjęć i relacji świeżo upieczonej mamy, Agnieszki Włodarczyk. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka
Więcej o: