Imię dziecka Agnieszki Włodarczyk rozbawiło Majdanów? "Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobnienia AC"

Agnieszka Włodarczyk powitała na świecie swojego syna. Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie i przy okazji zdradziła, jakie imię ma jej dziecko. Internauci przyznali, że jest oryginalne. Radosław Majdan z kolei żartobliwie zapytał o to, czy można używać zdrobnienia z AC.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie pierwsze dziecko. Pokazali fanom zdjęcie synka i zdradzili fanom, jakie imię wybrali dla chłopca. Ich pociecha ma na imię Milan. 

Milan to imię synka Agnieszki Włodarczyk. Oryginalne i zagraniczne 

Milan jest słowiańskim imieniem, które stało się najbardziej charakterystyczne dla języka czeskiego i słowackiego. Główny rdzeń imienia mil znaczy "miły". Według niektórych badaczy wywodzi się od łacińskiego słowa "aemulus", co oznacza "tego, który rywalizuje". Jest powiązane z rzymskim rodem Aemiliuszy. Milan obchodzi imieniny 22 września.

Najpopularniejsze imiona 2021. Dwie królowe idą ramię w ramię. U chłopców przoduje 'doskonały'Popularne imiona. Dwie królowe idą ramię w ramię. U chłopców przoduje "doskonały"

Małgorzata Rozenek komentuje imię dziecka Agnieszki Włodarczyk 

Na imię zareagowali nie tylko internauci, którzy przyznali, że jest ono niepowtarzalne, lecz także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy złożyli gratulacje w komentarzu pod postem aktorki.

Wspaniała wiadomość. Wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych, witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC

- czytamy w ich wypowiedzi.

 

Fanów rozbawił ten komentarz, na który odpowiedziała także Agnieszka Włodarczyk. 

Jasne 

- odparła. 

Jeszcze raz gratulujemy szczęśliwym rodzicom i czekamy na więcej zdjęć i relacji świeżo upieczonej mamy, Agnieszki Włodarczyk. 

Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka
Więcej o: