Monika Mrozowska nagrała synka próbującego nowych smaków. Reakcja na kalafiora jest bezcenna

Monika Mrozowska spędza wakacje z dziećmi. Korzystają ze słonecznej pogody, a mały Lucjan próbuje nowych smaków. Mama nagrała filmik, na którym karmi go kalafiorem. Uwagę zwraca mimika chłopca.

Monika Mrozowska 19 stycznia urodziła czwarte dziecko. Powitała na świecie synka, któremu nadała imię Lucjan. Macierzyństwo sprawia jej wiele radości, a w mediach społecznościowych chętnie pokazuje różne zdjęcia z dziećmi. Gwiazda "Rodziny Zastępczej" nie stawia tylko i wyłącznie na idealizowane fotografie i estetyczne sesje zdjęciowe, ale chętnie dzieli się z obserwatorami naturalnymi ujęciami, pokazując rodzicielstwo z różnych aspektów.

Monika Mrozowska nagrała synka próbującego nowych smaków

Aktorka korzysta z pięknej, słonecznej pogody, spędzając wakacje z dziećmi. 

Chciałabym na przykład organizować najfajniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci. Takie, które nie mają nic wspólnego z kulkami, salami zabaw itp. Takie, podczas których dzieciaki mogą poczuć radość z nieskrępowanej zabawy. Gdzie za najlepsze zabawki służą patyki, kamienie i cała masa błota … Bardzo chciałabym to kiedyś robić i będę. Dajcie mi jeszcze tylko chwilę, aż mój najmłodszy przytulas odrobinę podrośnie

- napisała pod jednym z postów.

Najpopularniejsze imiona 2021. Dwie królowe idą ramię w ramię. U chłopców przoduje 'doskonały'Popularne imiona. Dwie królowe idą ramię w ramię. U chłopców przoduje "doskonały"

Zobacz wideo Szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek. Żali się na Henia, który zaznaczył teren w kamperze

Opublikowała również zdjęcia swojego najmłodszego synka. Na jednym pozuje wraz z Lucjanem w basenie, a na drugim karmi go piersią. Wyjątkowo urocze jest jednak nagranie, które pokazała na swoim InstaStory. Widać na nim Lucjana siedzącego na foteliku i pochylającą się nad nim mamę, karmiącą syna łyżeczką. Lato jest idealną porą na jedzenie świeżych warzyw i owoców. Monika Morzowska postanowiła więc włączyć do diety dziecka nowe, zdrowe smaki. W tym celu ugotowała ziemniaki i kalafiora, które podała Lucjanowi.

Odstawianie dziecka od piersi jest długim procesem, a stopniowe włączanie do jego jadłospisu nowych dań stanowi ciekawe doświadczenie, zarówno dla rodziców, jak i maluszka. Tym, co zwraca uwagę na nagraniu jest mimika Lucjana. Widać, że chłopczyk jest zaskoczony. Je ostrożnie, oswajając się z fakturą dania. Chociaż na początku mocno się krzywił, z czasem przestał wzbraniać się przed zjedzeniem kolejnej łyżeczki. Trzeba przyznać, że jest naprawdę słodki i rośnie w mgnieniu oka.

Poród jest wycieńczający. Po wszystkim organizm musi się zregenerowaćStek z kangura, hamburger, ciasto pomarańczowe. Pierwsze posiłki po porodzie

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi dzieckoMonika Mrozowska pokazała, jak karmi dziecko Instagram/monikakingamrozowska

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi dzieckoMonika Mrozowska pokazała, jak karmi dziecko Instagram/monikakingamrozowska

 
Więcej o: