Agnieszka Włodarczyk pokazała synka. "Najpiękniejszy widok na świecie?"

Agnieszka Włodarczyk właśnie została mamą. Jej synek przyszedł na świat 7 maja. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami maleństwa już dwa dni po porodzie. Teraz pokazała kolejne fotografie swojego maleństwa.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami 7 lipca 2021 roku. Tego dnia powitali na świecie swojego synka - Milana Karasia. Aktorka szybko podzieliła się ze swoimi fanami tą radosną informacją, opublikowała także na Instagramie zdjęcia, na których widać całą rodzinkę. Na twarzy świeżo upieczonej mamy nie widać zmęczenia, a bezgraniczne szczęście. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Agnieszka Włodarczyk pokazała kolejne zdjęcia ze szpitala

Agnieszka Włodarczykudostępniła na swoim koncie trzy zdjęcia zrobione niedługo po porodzie. Na pierwszym widać śpiącego Milana, drugie to selfie szczęśliwych rodziców (Robert jeszcze w czepku i z maseczką). Trzecie z kolei przedstawia już całą trójkę. Teraz gwiazda udostępniła kolejne fotki - zrobione jeszcze w szpitalu. Na jednym widać, jak mama dogląda śpiące w szpitalnym wózeczku dziecko. Na drugim - dokładnie widać śpiącego Milana. 

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"

Do zdjęcia dumna mama dołączyła komentarz:

Czyż to nie jest najpiękniejszy widok na świecie?

- napisała.

Aktorka pokazała kolejne zdjęcia dzieckaAktorka pokazała kolejne zdjęcia dziecka Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Monika MrozowskaMonika Mrozowska "zostawiła instynkt macierzyński w stolicy". Fanka: Coś wisi w powietrzu

Wybierając imię dla synka, aktorka nie kierowała się aktualną modą i nie poszukiwała wśród najpopularniejszych imion dla chłopców. Postawiła na oryginalność. Agnieszka i Robert zdecydowali się na oryginalne, nietypowe i krótkie imię.

Gratulacje od Małgorzaty Rozenek

Po opublikowaniu pierwszych zdjęć Milana na Instagramie posypały się gratulacje i życzenia. Jedne z pierwszych to te od Małgorzaty Rozenek: 

Wspaniała wiadomość, wielkie gratulacje dla Was. Milan ma niewiarygodne szczęście, że ma takich rodziców jak Wy. Aktywnych, mądrych i cholernie ładnych. Witamy na Świecie Milan. Tu potrafi być naprawdę pięknie. Radzio pyta, czy może używać czasem zdrobniałej formy AC?

- napisała celebrytka. My także gratulujemy aktorce i całej trójce życzymy dużo szczęścia. 

Więcej o: