Dziecko wymknęło się w nocy z łóżka i podeszło do psa. Nagranie zaskoczyło mamę

Kamera w niani elektronicznej zarejestrowała moment, w którym mały chłopiec wymykał się z łóżka. Ze smoczkiem w buzi i kocykiem w rączce zmierzał w jednym kierunku. Filmik został hitem internetu.

Mama czwórki dzieci, Paige, postanowiła zainwestować w elektroniczną nianię, by móc doglądać swoich pociech o każdej porze dnia. Wybrała model z kamerką elektroniczną i umieściła go w sypialni synka w swoim domu w Richmond w stanie Wirginia. Jak podaje "Daily Mail" chłopiec urodził się z poważną wadą serca i potrzebował operacji, która ostatecznie uratowała mu życie.

Kiedy byłam w 20. tygodniu ciąży z Finnem, badanie pokazało, że cierpi na siniczą wadę serca, zwaną transpozycją tętnic. Mieliśmy ogromne szczęście, że dowiedzieliśmy się o tym przed jego narodzinami. W innym wypadku nie byłoby go teraz z nami

- przyznała Paige w rozmowie z portalem.

Dziecko wymknęło się w nocy z łóżka

Mały Finn Knudston przeszedł szereg zabiegów zaraz po urodzeniu, dzięki czemu udało się utrzymać jego serce przy życiu, do czasu, gdy możliwe było przeprowadzenie operacji.

Przeszedł zmianę tętnicy w wieku 11 dni i poradził sobie świetnie. Po siedmiu tygodniach, kilku nieoczekiwanych komplikacjach i dodatkowej operacji został w końcu wypisany do domu

- opowiadała.

Na miejscu czekał na chłopca wierny bokser o imieniu Brutus, z którym dotychczas dzielił jeden pokój. Zdaniem mamy pies intuicyjnie wyczuł, że Finn po operacji potrzebował dodatkowej opieki i czuwał przy jego boku. Paige i jej mąż Nate często robili urocze zdjęcia syna i psa, którym zdarzało się zasypiać razem na łóżku. Najbardziej zaskoczyło ich jednak to, co stało się po kupieniu dużego kojca dla Brutusa. Pewnego dnia rodzice znaleźli rano Finna skulonego na psim posłaniu ze swoim wiernym towarzyszem. Byli zaskoczeni, jak do tego doszło, dlatego mama postanowiła zsynchronizować kamerę z pokoju ze swoim telefonem. Dzięki temu mogła na bieżąco oglądać, co działo się w sypialni Finna. 

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz

Zauważyła, jak chłopczyk wstaje z łóżeczka, chwyta kocyk, a następnie układa się obok psa. Bardzo się wiercił, długo nie mogąc znaleźć sobie wygodnej pozycji, ale zwierzak cierpliwie to znosił.

Nie obawiałam się o to, że pies będzie rozdrażniony. Przywykł do syna, jego wspinania się, czy kręcenia wokół. Zawsze dobrze zachowywał się w takich sytuacjach

- dodała.

Nagranie zostało opublikowane w serwisie YouTube i rozbawiło internautów. Pojawiła się pod nim masa komentarzy od innych rodziców.

Możecie sobie tylko wyobrazić, jak bardzo ten pies kocha chłopca
Rodzice muszą kupić większy kojec
Ten pies ma więcej cierpliwości, niż ludzi
To najbardziej cierpliwy pies na świecie
Rodzice doskonale wyszkolili psa
Ale to słodkie

- pisali.

 
Więcej o: