Monika Mrozowska pokazała, gdzie bawi się jej syn. "Wrzucić dzieci do błota, wypić w spokoju kawę"

Monika Mrozowska planuje zorganizować urodziny dla swojego dziecka. Celebrytka ma dość nietypowy pomysł na realizację przedsięwzięcia. - Chciałabym organizować najfajniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci. Takie, które nie mają nic wspólnego z kulkami i salami zabaw. Takie, podczas których dzieciaki mogą poczuć radość z nieskrępowanej zabawy - wyznała 41-latka.

Monika Mrozowska to znana polska aktorka. Jest także szczęśliwą mamą: Karoliny, Jagody i Józefa. Niedawno gwiazda "Rodziny zastępczej" powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Syn ma na imię Lucjan i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca. Mrozowska należy do gwiazd, które są bardzo szczere i naturalne. Na swoim profilu na Instagramie chętnie porusza kwestie związane z macierzyństwem. Tym razem celebrytka opowiedziała, jakie urodziny chciałaby zrobić dla swojego synka. Trzeba przyznać, że są zupełnie inne od tych, które gwiazdy zazwyczaj wyprawiają swoim dzieciom

Zobacz wideo Lewandowscy świętowali urodziny Laury. Były balony i wymyślny tort

Monika Mrozowska o urodzinach dla syna: Chciałabym organizować najfajniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci

Monika Mrozowska ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym podzieliła się z fanami przemyśleniami dotyczącymi urodzin dla dzieci. 41-latka przyznała, że zawsze chciała, aby na tym wydarzeniu dziecko poczuło radość z nieskrępowanej zabawy i czuło się swobodnie. 

Chciałabym robić tyle rzeczy. Chciałabym na przykład organizować najfajniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci. Takie, które nie mają nic wspólnego z kulkami, salami zabaw. Takie, podczas których dzieciaki mogą poczuć radość z nieskrępowanej zabawy. Gdzie za najlepsze zabawki służą patyki, kamienie i cała masa błota. Bardzo chciałabym to kiedyś robić i będę, dajcie mi jeszcze tylko chwilę, aż mój najmłodszy przytulas odrobinę podrośnie. Józek ma urodziny dopiero za 1,5 miesiąca, ale już teraz mógł zaprosić na wieś swoich przyjaciół. Skoro Karola mogła mieć osiemnastkę miesiąc wcześniej, to dlaczego Józek nie może świętować 7 urodzin również z wyprzedzeniem? Wszystkiego najlepszego synku! Życzę Ci, żebyś nigdy nie stracił tej dziecięcej radości

- czytamy pod zdjęciem.

 

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed pokazała zdjęcie ze szpitala z pierwszego spotkania dzieci. "Wzruszające. Powrót do przeszłości"

W komentarz pojawiło się mnóstwo sugestii fanów dotyczących organizacji urodzin dla pociech. Internauci zgodzili się ze wpisem aktorki i podzielili się własnymi doświadczeniami:

Takie urodziny są najwspanialsze! Do dziś pamiętam urodziny moje koleżanki z podstawówki. Bawiliśmy się w Parki Młocińskim w podchody na bagnach i strzelaliśmy z dwururki do celu. Było super ognisko z kiełbaskami. To były najlepsze urodziny, na jakich byłam w życiu.
Genialne! Marzenie każdego rodzica: wrzucić dzieci do błota, wypić w spokoju kawę, odpocząć, spłukać szlauchem, przebrać w czyste ubrania i do domu.
Taka zabawa jest najlepsza, trochę smutek, że teraz niektóre dzieciaki tak mało mają tej wolności. Za to grafik mają wypchany po brzegi lepiej, niż niektórzy dorośli.
Bo dzieci dzielą się na czyste i te szczęśliwe!
Mój synek na wsi wygląda tak codziennie.

Trzeba przyznać, że pomysł Mrozowskiej jest naprawdę ciekawy. Pozostaje czekać nam na samą realizację i końcowe efekty.

Gwiazda 'Klanu' pokazała szkolne świadectwo córki. Same jedynki od góry do dołu. 'Niezmiennie od 7 lat'Gwiazda "Klanu" pokazała szkolne świadectwo córki. Same jedynki od góry do dołu. "Niezmiennie od 7 lat"

Więcej o: