Agnieszka Włodarczyk urodziła. Nadała dziecku zagraniczne i niepowtarzalne imię

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie pierwsze dziecko. Dumni rodzice pokazali fanom zdjęcie synka. Zdradzili też, jakie imię nadali chłopcu.

Od kiedy Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami, stali się obiektem szczególnego zainteresowania mediów.  Aktorka była bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie publikowała zdjęcia, na których prezentowała ciążowe krągłości. Jej ukochany również cieszył się z wizji zostania ojcem i wielokrotnie podkreślał, że nie może doczekać się narodzin dziecka.

Agnieszka Włodarczyk nadała dziecku wyjątkowe imię

Synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia urodził się w środę 7 lipca. Dumna mama opublikowała wzruszające zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Na pierwszym z nich widać śpiącego w chłopca, otulonego kocykiem, drugie to wspólne selfie uśmiechniętych rodziców. Zaś trzecie przedstawia całą trójkę. Świeżo upieczona mama uśmiecha się na nim do obiektywu, a ojciec czule tuli maleństwo.

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz

Pod zdjęciami pojawiła się masa komentarzy z gratulacjami od przyjaciół oraz fanów.

Ślę błogosławieństw moc. Zdrowia, bo ono najważniejsze. A potem sobie odhaczajcie, co chcecie. I niech się spełni. Wszystko i więcej. Wysyłam oprócz mocy całą defiladę szczęścia. Niech miłość będzie z Wami
Gratuluję Kochani!!! Właśnie zaczyna się najcudowniejszy rozdział Waszego życia!
Witaj na świecie maluszku
Ogromne gratulacje. Dużo zdrowia i szczęścia życzę
Ale cudownie. Piękny!
Wspaniała wiadomość. Zdrówka dla mamy i synka
Piękna data. Szczęśliwe siódemki

- komentowali.

W opisie pod zdjęciem Agnieszka Włodarczyk zdradziła imię synka. Nie zobaczymy go w rankingu najpopularniejszych polskich imion dla chłopców, gdyż para postawiła na oryginalność i nadała mu krótkie, nietypowe imię - Milan.

Milan jest słowiańskim imieniem,  które stało się najbardziej charakterystyczne dla języka czeskiego i słowackiego. Główny rdzeń imienia mil znaczy "miły". Według niektórych badaczy wywodzi się od łacińskiego słowa "aemulus", co oznacza "tego, który rywalizuje". Jest powiązane z rzymskim rodem Aemiliuszy. Milan obchodzi imieniny 22 września.

 
Więcej o: