Gwiazda "Klanu" pokazała szkolne świadectwo córki. Same jedynki od góry do dołu. "Niezmiennie od 7 lat"

Gwiazda "Klanu" pochwaliła się w sieci świadectwem córki. Okazuje się, że są na nim same jedynki. Celebrytka wszystko wyjaśniła i oznajmiła, że nagrodzi swoją pociechę za wyniki w nauce.

Aldona Orman to polska aktorka, która swą popularność zyskała dzięki grze w serialu "Klan", gdzie odgrywała rolę Barbary Mileckiej, adoratorki doktora Lubicza. Dzięki swojej nietypowej urodzie zyskała miano polskiej Sharon Stone. 53-latka ma także bardzo utalentowaną córkę, która jak sama mówi, jest jej największym szczęściem. Teraz pochwaliła się jej szkolnym świadectwem. 

Zobacz wideo Anna Starmach opowiedziała o podwójnym macierzyństwie. Bywa ciężko

Przypomnijmy, że rok szkolny 2020/2021 nie należał do najłatwiejszych. Dzieci i młodzież na przemian wracały do szkół, by za moment ponownie uczyć się zdalnie. Teraz na szczęście przyszły już wakacje i przez dwa miesiące będzie można odetchnąć z ulgą.

Gwiazda serialu "Klan" pokazała świadectwo córki

Aldona Orman ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z córką. Aktorka postanowiła pochwalić się osiągnięciami szkolnym Idalii. Jak się okazuje, na szkolnym świadectwie od góry do dołu widnieją same jedynki. Dziewczyna uczęszcza do wymagającej polsko-niemieckiej szkoły, gdzie obowiązuje zupełnie inny system oceniania. Aktorka nie jest rozczarowana wynikami córki i planuje na niej nagrodę. Wszystko wytłumaczyła w obszernym wpisie na Instagramie:

Jak cudownie mieć taką córeczkę która, niezmiennie od 7 lat, przynosi świadectwo na półrocze i na koniec roku z samymi 1. Gwoli wyjaśnienia, Idalia jest w polsko-niemieckiej szkole, gdzie 1 oznacza 6, która jest najlepszą oceną w polskich szkołach i dopiero dziś ma pierwszy dzień wakacji. Należy jej się wspaniały odpoczynek i oczywiście duża nagroda

- napisała mama 12-latki.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

Brawa dla córki!
Zdolniacha.
Gratulacje wielkie!
Więcej o: