Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie ze szpitala z pierwszego spotkania dzieci. "Wzruszające. Powrót do przeszłości"

Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski niedawno powitali na świecie swoje drugie dziecko. Podczas wizyty aktorki w szpitalu odwiedził ją syn, który powitał na świecie swojego brata.

Aleksandra Szwed to znana polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. 30-latka po blisko sześciu latach ponownie została mamą. Aktorka podzieliła się z fanami w sieci radosną nowiną o narodzeniu dziecka. Szwed opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Przy okazji dodała wzruszający wpis. Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Ze wpisu na Instagramie gwiazdy "Rodziny zastępczej" wynika, że prawdopodobnie urodziła już kilka dni wcześniej, jednak dopiero teraz postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną z fanami.

Z Tobą mogę wszystko. Konie kraść, dzieci rodzić…

- napisała Aleksandra Szwed.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Aleksandra Szwed pokazała urocze zdjęcie swoich dzieci

Aleksandra Szwed opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z odwiedzin starszego syna w szpitalu. Borys z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa nie został wpuszczony do budynku. Rodzina znalazła jednak rozwiązanie. Pierwsze spotkanie z bratem odbyło się przez okno.

Ida Nowakowska Ida Nowakowska przygotowuje się do chrztu. Wybrała imię dla synka. "Polsko-zagraniczne i międzynarodowe"

Szwed w opisie dodała zabawny hasztag "jak w PRL", który ewidentnie nawiązuje do czasów, kiedy to rodziny nie mogły zobaczyć matki z dzieckiem tuż po porodzie. Wówczas to właśnie pod oknami porodówek zbierała się cała rodzina, aby dodać otuchy świeżo upieczonej mamie i powitać nowego członka.

Przybyli ułani pod okienko 

- czytamy we wpisie pod zdjęciem. 

 

Warto dodać, że aktorka zajmowała salę, która znajdowała się parterze. Dzięki temu chłopiec nie tylko zobaczył swoją mamę przez okno, lecz mógł potrzymać i dotknąć dziecko. Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 30-letnia celebrytka urodziła chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Oli i najbliższych.

Lara Gessler na intymnym zdjęciu z córką - karmi Nenę piersią Lara Gessler o karmieniu piersią. "Naturalna czynność, nie powinna nikogo gorszyć"

Obserwatorka: Powrót do przeszłości

Zdjęcie wzbudziło sporo emocji w sieci. Internauci byli zachwyceni fotografią. Jedna z fanek przyznała, że to najładniejsze zdjęcie z sali porodowej i rodzeństwa, jakie widziała wśród gwiazd. Trzeba przyznać, że to naprawdę miły komplement. Inni natomiast pisali:

Ale pięknie! Na dodatek uwiecznione na zdjęciu! Super! Starszy brat to dopiero musi być dumny!
Jak za starych czasów.
Wzruszające.
Trochę taki powrót do przeszłości, gdzie mamę z dzidzią można było oglądać tylko przez okno.

Ciepłe słowa przekazały także koleżanki z branży show-biznesu takie jak: Monika Mrozowska, Anna Wendzikowska czy Joanna Koroniewska. 

Maja Hyży reklamuje kontrowersyjną biżuterię z własnego mleka i kosmyków włosów dzieci. 'Bardzo osobiste' Maja Hyży reklamuje biżuterię z własnego mleka i kosmyków włosów dzieci. "Bardzo osobiste"

 
Więcej o: