Monika Mrozowska karmi piersią na wakacjach. Fanka: Podziwiam

Monika Mrozowska jest mamą czworga dzieci. 41-letnia aktorka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorkami życiem rodzinnym i urokami macierzyństwa. Ostatnio opublikowała zdjęcie, jak karmi piersią i rozpoczęła dyskusję na temat podróżowania z niemowlęciem.

Monika Mrozowska wypoczywa z rodziną we Włoszech. Chociaż jej najmłodszy syn Lucek, ma niespełna roczek, aktorka zabrała go ze sobą na zagraniczne wakacje. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie wprost z leżaka, na którym karmi maleństwo piersią. Fotografia miała być pretekstem do dyskusji z innymi mamami na temat wakacji i podróży z niemowlęciem. Aktorka doskonale wie, jak łączyć karierę z macierzyństwem. Swoimi radami chętnie dzieli się z fankami. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska karmi syna piersią

Monika Mrozowska zaproponowała obserwatorkom dyskusję w formię czatu na żywo. Chciała podzielić się z nimi poradami dotyczącymi podróżowania z dzieckiem.

Ja miałam różne obawy odnośnie tego urlopu we Włoszech, ale … okazało się, że całkiem dobrze się do niego przygotowałam i może to moje doświadczenia komuś z Was pomoże

- napisała.

Ponadto wpis opatrzyła zdjęciem podczas karmienia piersią. Mrozowska jest jedną z tych gwiazd, które normalizują karmienie piersią i nie wstydzi się dzielić tym momentem z obserwatorami. 

Monika Mrozowska z synkiemMonika Mrozowska nad basenem z synem. "Młody w krzywej czapce i matka z dzbankiem kawy"

Zawsze podziwiam kobiety karmiące. Serio! Mnie tak piersi bolały, że myślałam, że umieram

- skomentowała fanka. Inna dodała, że w jej przypadku odstawienie dziecka od piersi zakończyło się depresją. 

Rodzina 500 plus. Tusk: To, co dała poprzednia władza, zostanie utrzymaneRodzina 500 plus. Tusk: To, co dała poprzednia władza, zostanie utrzymane

Więcej o: