Kate Middleton zaczęła starać się o kontakt z Meghan Markle? "Duża w tym zasługa Lillibet"

Według zagranicznych mediów w ostatnim czasie Kate Middleton i Meghan Markle kontaktują się ze sobą. Podobno to dzięki narodzinom drugiego dziecka Meghan i księcia Harry'ego.

Jak wielokrotnie czytaliśmy w mediach brytyjskich Kate ciężko przeżyła wzmiankę na swój temat, w wywiadzie z Meghan. Eksperci twierdzą, że brak przyjaźni między tymi dwiema kobietami wynika głównie z trwającej z trwającą kłótni ich mężów.

Nigdy nie były blisko, ale powodem, dla którego nie rozmawiają, jest niezbyt dobra relacja między księciem Harrym a księciem Williamem

– czytamy w vanityfair.com. „Harry i William komunikowali się oszczędnie przez ostatni rok i żadna z ich rozmów nie była przyjazna. Bracia żywią do siebie prawdziwą wrogość, która przeniosła się na relacje Meghan i Kate. Nie łatwo im się zaprzyjaźnić". Jak jednak przekazało źródło magazynu "Us Weekly", od kiedy na świat przyszło drugie dziecko Meghan Markle, księżna Kate zaczęła kontaktować się ze szwagierką. 

Wysyła prezenty i próbuje zbudować wzajemną relację

- czytamy na internetowej stronie amerykańskiego tygodnika. Źródło dodaje, że "monarchia poinstruowała członków rodziny, by kontaktowali się z Harrym i Meghan". 

Kate Middleton nie może doczekać się spotkania z Lillibet

Księżna Kate nie miała okazji ani możliwości zobaczyć osobiście córkę księcia Harry'ego. Gdy dziennikarze zapytali Kate o siostrzenicę, żona księcia Williama życzyła Lilibet Dianie wszystkiego najlepszego i powiedziała:

Nie mogę się doczekać, kiedy ją poznam.

Zobacz też: Książę William i księżna Kate ubrali syna w garnitur na mecz. "Biedny mały chłopiec"

Więcej o:
Copyright © Agora SA