Anna Dereszowska zdradziła, jak się czuje w trzeciej ciąży. "Wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko"

Anna Dereszowska i Daniel Duniak niedługo powitają na świecie swoje dziecko. Teraz celebrytka udzieliła pierwszego wywiadu od ogłoszenia ciąży i zdradziła, jak się czuję. Przypomnijmy, że aktorka bardzo ceni swoją prywatność.

Anna Dereszowska to znana polska aktorka. Jest także mamą dwójki pociech - córki Leny oraz syna Maksa. Celebrytka należy do gwiazd, które na co dzień chronią swoją prywatność. Niedawno zrobiła jednak wyjątek i zdradziła, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Aktorka dotychczas nie zdradziła płci dziecka, ani żadnych szczegółów związanych z ciążą. Jednak jak donosił informator portalu Pudelek.pl, celebrytka jest w drugim trymestrze ciąży. Teraz celebrytka udzieliła pierwszego wywiadu dotyczącego trzeciej ciąży, w którym między innymi opowiedziała, jak się czuje. 

Zobacz wideo Anna Dereszowska pokazała się w bikini na Instagramie

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: Bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć

Anna Dereszowska jest już w zaawansowanej ciąży. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" wyznaje, jak przygotowuje swoje dzieci do przyjścia na świat ich rodzeństwa. Okazuje się, że nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. 

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją

- zdradza Dereszowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Maja Hyży reklamuje kontrowersyjną biżuterię z własnego mleka i kosmyków włosów dzieci. 'Bardzo osobiste'Maja Hyży reklamuje biżuterię z własnego mleka i kosmyków włosów dzieci. "Bardzo osobiste"

Celebrytka opowiedziała, jak się czuje i dodała, że nadal pracuje zawodowo. 

Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii "Tajemnicy zawodowej". Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy

- powiedziała. 

 

Anna Dereszowska walczy z Hashimoto

Anna Dereszowska od sześciu lat zmaga się z Hashimoto. Chorobę u aktorki zdiagnozowano podczas rutynowych badań krwi. Dwa lata temu Hashimoto zdiagnozowano także u córki Dereszowskiej.

Moja lekarka popatrzyła na Lenkę i mówi: "jesteś taka podobna do mamy, oby nie dotyczyło to też chorób, ale lepiej to sprawdźmy". I zleciła nam usg tarczycy. Okazało się, że tarczyca Lenki jest dziurawa niczym ser szwajcarski

- wyznała. Dereszowska wyjaśniła, że organizm córki nie dawał wcześniej żadnych sygnałów:

Lenusia jest wysoka. Nie narzekała na zmęczenie, nie była nadmiernie senna, a wyniki miała bardzo złe. Hashimoto to jest choroba cywilizacyjna, mam wrażenie, że ciągle spotykam jakąś koleżankę, która mi mówi, że ma problemy z tarczycą.
 

Ida NowakowskaIda Nowakowska przygotowuje się do chrztu. Wybrała imię dla synka. "Polsko-zagraniczne i międzynarodowe"

Więcej o: