Ida Nowakowska tańczy z synem. Celebrują w ten sposób amerykańskie święto

Ida Nowakowska 4 lipca wybrała się z rodziną do restauracji, aby celebrować amerykańskie święto. Prezenterka "Pytania na śniadanie" była podekscytowana tym, że jej synek właśnie świętuje pierwszy w życiu Dzień Niepodległości.

Ida Nowakowska to znana polska tancerka, prezenterka telewizyjna oraz gwiazda programów takich jak: "Dance, Dance, Dance", "Pytanie na śniadanie", "The Voice Kids" oraz najnowszej produkcji "You can dance". 6 maja powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. 30-latka nie należy do mam, które postanawiają pierwsze miesiące życia poświęcić wyłącznie nowo narodzonemu dziecku. Ku zaskoczeniu wielu fanów zrealizowała już wiele projektów telewizyjnych. Musi więc zatem doskonale zorganizowaną mamą. Teraz celebruje z rodziną ważne święto. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Nagrała filmik z podziękowaniami. "Do zobaczenia niebawem"

Ida Nowakowska pokazała nagranie z synem. Celebrują amerykańskie święto

Ida Nowakowska niedawno pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie nagraniem, na którym wspólnie z rodziną świętuje jedno z najważniejszych amerykańskich świąt, jakim Dzień Niepodległości. Przypomnijmy, że mąż prezenterki pochodzi z Ameryki, zatem celebrowanie takich chwil jest dla rodziny niezwykle istotne. W związku z tym 30-latka pokazała nagranie z synem, na którym dość podekscytowana kołysze go na ramionach. Celebrytka ubrana jest w top z motywem amerykańskie flagi. Dla pociechy to pierwsze w życiu świętowanie Dnia Niepodległości. 

Szczęśliwego 4 lipca! Pierwszy dla naszego syna. Nie mogę się doczekać, aby nauczyć go znaczenia Deklaracji Niepodległości.

W dalszej części zdradziła, jakie są jej ulubione słowa z Deklaracji Niepodległości, które jak najszybciej chciałaby przedstawić swojego synkowi. 

"Uważamy te prawdy za oczywiste, że wszyscy ludzie są stworzeni równymi, że są obdarzeni przez swego Stwórcę pewnymi niezbywalnymi prawami, że wśród nich są Życie, Wolność i dążenie do Szczęścia"

- czytamy pod nagraniem. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.