Aleksandra Szwed urodziła. Pokazała zdjęcie ze szpitala. Czule zwraca się do partnera

Aleksandra Szwed urodziła. Radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała wzruszające zdjęcie ze szpitala. Przy okazji zwróciła się do swojego partnera.

Aleksandra Szwed to popularna polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. 30-latka w 2015 roku została mamą po raz pierwszy. Urodziła syna, któremu dała na imię Borys. 30-latka podzieliła się z fanami informacją o ciąży w dniu 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. Radosna nowina zdezorientowała fanów. Niektórzy mieli co do tego liczne wątpliwości.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk została wypisana ze szpitala

Aleksandra Szwed urodziła. Zwróciła się do partnera

Aleksandra Szwed po blisko sześciu latach ponownie została mamą. Aktorka podzieliła się z fanami w sieci radosną nowiną o narodzeniu dziecka. 30-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Przy okazji dodała wzruszający wpis. Widać, że jest bardzo szczęśliwa. Ze wpisu na Instagramie gwiazdy "Rodziny zastępczej" wynika, że prawdopodobnie urodziła już kilka dni wcześniej, jednak dopiero teraz postanowiła podzielić się szczęśliwą nowiną z fanami.

Z Tobą mogę wszystko. Konie kraść, dzieci rodzić…

- napisała Aleksandra Szwed.

 

Z kolei partner celebrytki pokazał nieco więcej. Krzysztof Białkowski opublikował na swoim profilu na Instagramie kilka uroczych kadrów z pociechą. Warto dodać, że zdjęcia zostały opublikowane kilka dni temu, a więc Aleksandra Szwed spędzała najbliższe dni na spokojnym odpoczynku z najbliższym z dala od mediów społecznościowych. 

 
 

Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 30-letnia celebrytka urodziła chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Oli i najbliższych.

Cała redakcja eDziecko.pl dołącza do gratulacji!

Więcej o: