Kasia Tusk jest w zaawansowanej ciąży. Widać ciążowe krągłości. Kiedy poród?

Kasia Tusk i Stanisław Cudny już wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Córka Donalda Tuska jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami.

Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących tego, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Radosną nowiną o stanie błogosławionym zdradziła nie sama ciężarna i przyszły tatuś, a jej teściowa - Anna Lutomska.

Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!

- przyznała mama Stanisława Cudnego. 

Zobacz wideo Ciężarna Kasia Tusk z rodziną w Toskanii

Lara Gessler na intymnym zdjęciu z córką - karmi Nenę piersiąLara Gessler o karmieniu piersią. "Naturalna czynność, nie powinna nikogo gorszyć"

Kasia Tusk pokazała ciążowe krągłości

Kasia Tusk rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych o życiu prywatnym. Mimo to dzięki swojej naturalności, szczerości i otwartości zebrała spore grono fanek, które codziennie czytają nie tylko jej bloga "Make Life Easier", ale także odwiedzają profil na Instagramie. Teraz Kasia pokazała ujęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej, na którym podeszła do fotografki, aby obejrzeć efekty dotychczasowych działań. 34-latka odwróciła się bokiem, dzięki czemu na zdjęciu widzimy podkreślony ciążowy brzuch. 

Kasia TuskKasia Tusk Instagram/makelifeeasier

Wielu z internautów z pewnością zadaje sobie pytanie, czy 34-letnia influencerka urodzi chłopca, czy dziewczynkę? Ta informacja nie została ujawniona. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na rozwój sytuacji i oficjalny komunikat ze strony samej Kasi i rodziny Tusków.

Zofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane! Oddali hołd zmarłej babciZofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane. Oddała hołd zmarłej babci

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 
Więcej o: