Ile będziesz mieć dzieci? Masz to wypisane na dłoni. Sprawdź sama

Ci, którzy wierzą w chiromancję, czyli możliwość odczytania losów z dłoni, uważają, że w ten sposób kobieta może określić, ile będzie mieć dzieci. Można poznać też ich płeć, dowiedzieć się, czy będziemy mieć bliźnięta i czy czeka nas poronienie.

Każda dziewczynka przechodzi w swoim życiu etap ciekawości przyszłością. Zwykle pokrywa się o z czasem, gdy marzy o tym, żeby być już dorosła. Chce wiedzieć, jak będzie wyglądać jej życie, czy będzie miała męża? Jeśli tak, to jak będzie wyglądał i czym będzie się zajmował? Nie brakuje oczywiście pytania o liczbę dzieci, jakie w przyszłości urodzi. 

Ile dzieci będziesz mieć? Chiromancja pomoże to ustalić

Niektóre kobiety ciekawi ich przyszłość, za wszelką cenę, chciałyby ją poznać, dowiedzieć się możliwie dużo z tego, co je czeka. Czytają horoskopy, chodzą do wróżki etc. Inne nie wierzą w tego typu przepowiednie. Osoby, które wierzą w możliwość ustalenia faktów z przyszłości, często odwołują się do chiromancji, czyli wróżenia z dłoni. To możliwość odczytywania ludzkich losów z linii na dłoni. W różnych kulturach różnie odczytuje się te informacje, jednak niektóre interpretacje są uniwersalne.  

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Informacje o dzieciach wypisane na dłoni

  • Otwórz prawą dłoń i zwróć uwagę na linie znajdujące się tuż pod małym palcem. Ciemna pozioma linia rozpoczynająca się poniżej małego palca biegnąca do zewnętrznej krawędzi oznacza linię małżeństwa.
  • Nieco w kierunku środka dłoni można zauważyć kilka pionowych linii. Nazywają się liniami dzieci. Ilość tych linii oznacza liczbę dzieci, które będziesz mieć.
Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży - dla własnego samopoczucia i zdrowia dziecka
  • Zbadaj linie od lewej do prawej, ponieważ te po lewej wskazują dzieci urodzone wcześniej niż te  po prawej stronie.
  • Niektóre linie dzieci są lepiej widoczne niż inne. Grubsze linie wskazują na dziecko płci męskiej, a cieńsze na dziecko płci żeńskiej.
  • Przerwa w którejkolwiek z tych linii oznacza poronienie ciąży.
  • Dwie linie leżące blisko siebie oznaczają bliźnięta.
  • Linia wyraźnie oddzielona od pozostałych to linia wnuka. 

Zofia Zborowska źle się czuje w ciążyZofia Zborowska o zajściu w ciążę. "To był jeden strzał"

Więcej o: