Maja Hyży reklamuje biżuterię z własnego mleka i kosmyków włosów dzieci. "Bardzo osobiste"

Maja Hyży została ambasadorką firmy, która produkuje spersonalizowaną biżuterię. Okazuje się, że do stworzenia produktów firma wykorzystuje zamrożone mleko matki i włosy dzieci.

Maja Hyży jest mamą trojga dzieci. Piosenkarka ma ośmioletnich synów-bliźniaków ze związku z Grzegorzem Hyżym, z którym rozwiodła się w 2013 roku po dwóch latach małżeństwa. Rok temu wokalistka powitała na świecie córkę o imieniu Antosia, która jest owocem związku celebrytki z Konradem, którego tożsamość jest przez gwiazdę ściśle chroniona. Teraz Hyży zaskoczyła fanów nową współpracą. 

Zobacz wideo Maja Hyży znów zabrała głos: Milczałam dla dobra dzieci

Maja Hyży reklamuje na swoim profilu na Instagramie biżuterię, która nie wykonuje swoich klejnotów z kamieni szlachetnych i minerałów, lecz z mleka z piersi matki i włosów dzieci. Celebrytka zdradziła, że została ambasadorką firmy.

To jest chyba najodpowiedniejszy moment, żeby zdradzić wam, o co chodzi z tymi włosami i moim pokarmem. Wszystko już mam przygotowane. Takie małe pasemka Wiktora, Aleksa i Tosiulki i do tego mam pokarm mój, który wcześniej miałam zamrożony. Więc przyda się. Wystarczy 20 ml. I większość was zgadła, o co chodzi, bo chodzi o biżuterię

- tłumaczyła wówczas Hyży.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o macierzyństwie. Miała gorsze chwile. 'Wracałam ze łzami w oczach'Agnieszka Kaczorowska narzeka, że doba bez dziecka to za dużo. Fanka: Przesadzasz! Jak zwykle wielka szopka

Maja HyżyMaja Hyży Instagram / @majahyzy

Celebrytka może pochwalić się sporym gronem obserwatorów na swoim profilu na Instagramie. Wytłumaczyła im, że o zawartości biżuterii będzie wiedziała wyłącznie ona. Hyży podkreśliła, że kontrowersyjne klejnoty będzie nosiła z dumą.

Jest to biżuteria bardzo osobista, sentymentalna tak naprawdę, bo są różne projekty. Ja akurat wybrałam z takimi trzema perełkami, w których będzie właśnie zachowane moje mleko i będzie opatulone kosmykami włosów moich dzieci. Jest to bardzo osobista biżuteria, bo gdy ją założę, to nikt tak naprawdę nie domyśli się, co mam zawieszone na sobie. Więc to też jest fajne, że tylko ja będę wiedziała, co to jest. (...) Nie tylko mleko można zachować, ale też odrobinę pępowiny

 - dodała gwiazda. 

Lara Gessler na intymnym zdjęciu z córką - karmi Nenę piersiąLara Gessler o karmieniu piersią. "Naturalna czynność, nie powinna nikogo gorszyć"

Maja Hyży o karmieniu piersią: Wiem, że wiele mam zostało skrzywdzonych przez innych ludzi w tym temacie

Maja Hyży prawie rok temu powitała na świecie swoją córeczkę Antoninę. Celebrytka chętnie pokazuje wspólne chwile z dzieckiem w mediach społecznościowych. Niedawno w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, jakie ma zdanie na temat karmienia piersią w miejscach publicznych. 

Uważam, że to nie jest nic złego karmić publicznie. Ale należy zachować normę estetyki - przykryć się pieluszką, żeby dziecko miało oddech, ale nie afiszować się golizną. Wiem, że wiele mam zostało skrzywdzonych przez innych ludzi w tym temacie. Pamiętajmy, że nasze dzieci nie zastanawiają się, gdzie są, tylko jak chcą zjeść w danej chwili

- mówiła wówczas.

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed odpoczywa z ukochanym na łonie natury. Prezentuje ciążowe krągłości. Fanka: Kwitnąco

Hyży jest matką także dwóch starszych synów. 31-latka opowiedziała, jak długo karmiła dzieci. 

Moich synów karmiłam 8 miesięcy, musiałam przerwać karmienie przez problemy zdrowotne. A córkę karmię już teraz 11 miesięcy i jest nam bardzo dobrze. Śmieję się, że karmimy się nawzajem, bo ja karmię się tą miłością.
 
Więcej o: