Ida Nowakowska zabrała synka do pracy na planie programu "You Can Dance". Pomaga jej mama

Ida Nowakowska nie zwalnia tempa. Nagrywa właśnie kolejną edycję programu "You Can Dance". Praca wymaga spędzania na planie wielu godzin, gwiazda zadbała więc o to, żeby synek mógł być z nią.

Ida Nowakowska, a właściwie Ida Victoria Nowakowska-Herndon jest prezenterką telewizyjną i tancerką. Znamy ją z programów Dance, Dance, Dance, Pytanie na śniadanie oraz The Voice Kids.6 maja gwiazda została mamą, na świat przyszedł jej synek, którego tatą jest mąż Idy - Jack Herndon. Prezenterka pracowała przez całą ciążę, aż do ostatnich dni, do pracy wróciła trzy tygodnie po porodzie, za co została skrytykowana przez internautów. W jej obronie stanęła wówczas Barbara Kurdej-Szatan, która w rozmowie z "Pomponikiem" powiedziała: "Kobieta sama najlepiej wie, kiedy ma siłę wrócić do pracy. Ida jest tancerką i jej kondycja jest w bardzo dobrym stanie. Także jeżeli miała ochotę wrócić do pracy, to jej decyzja [...] Jeżeli Ida wróciła na parę godzin do pracy, to wystarczy jej zaufać i się nie wtrącać w jej życie prywatne."

Ida Nowakowska na planie spędza z synkiem każdą wolną chwilę.Ida Nowakowska na planie spędza z synkiem każdą wolną chwilę. Instagram/idavictoria

Ida Nowakowska miesiac po porodzie.Ida Nowakowska pokazała brzuch niedługo po tym, jak została mamą

Ida Nowakowska wie jak łączyć karierę z macierzyństwem

Ida Nowakowska stwierdziła, że pogodzi macierzyństwo z karierą. Gwiazda szybko wróciła do pracy, mniej więcej już po tygodniu od narodzin dziecka pojawiła się w finale programu Dance Dance Dance. Jest doskonale zorganizowaną mamą, może też liczyć na pomoc męża i mamy. Aktualnie nagrywa kolejną edycję programu You Can Dance (jest prowadzącą) i na planie spędza całe dni. Nie oznacza to jednak, że nie ma przy niej dziecka. Jest! W czasie nagrań zajmuje się nim mama gwiazdy, a każdą przerwę Ida poświęca dziecku.

Ida Nowakowska nie zaniedbuje synka

Jakiś czas temu gwiazda przyznała, że fakt, że noże pracować mimo posiadania tak maleńkiego dziecka, zawdzięcza swojemu pracodawcy:

Ja mam wielkie szczęście, że mam taką pracę i pracodawcę - TVP, który daje mi szansę na połączenie pracy i macierzyństwa. Mam też wsparcie w domu. Moja mama jest świetną babcią, a mąż cudownym tatą. To daje mi wewnętrzny spokój. 

- wyznała w rozmowie z "Plejadą".

Więcej o: