Oliwia Bieniuk wyznaje, jak tata zareagował na jej udział w "Tańcu z gwiazdami". "Dziwnie się trochę czuje"

Oliwia Bieniuk już niedługo rozpocznie rywalizację w programie "Taniec z gwiazdami". W najnowszej rozmowie córka Anny Przybylskiej wyznała, co o jej udziale w show sądzi jej tata, Jarosław Bieniuk.

Oliwia Bieniuk to nastolatka, która cieszy się niezwykłą popularność. Od jakiegoś czasu jest też ulubienicą mediów. Młoda i utalentowana dziewczyna to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Już jesienią ku zdziwieniu widzów 18-latka weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk relaksuje się po maturach

Oliwia Bieniuk zdradza, co jej tata myśli o udziale córki w "Tańcu z Gwiazdami"

Oliwia Bieniuk w rozmowie z "Pudelkiem" przyznała, że jej tata nie ma żadnego problemu, z tym że córka już jesienią pojawi się w programie "Taniec z Gwiazdami". Okazuje się, że na wieść o decyzji pociechy zareagował w sposób naturalny. 

Troszkę jest stresu. Na razie mam treningi indywidualne - na siłowni ćwiczę sobie. Tata wyraził zgodę przede wszystkim. Nie było strasznej reakcji, tylko raczej naturalnie, normalnie. Cieszył się chyba

- przyznała tegoroczna maturzystka. 

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielKatarzyna Cichopek pochwaliła się świadectwami dzieci. Jest czerwony pasek. "Jestem dumna, że udało im się to przetrwać"

18-latka podkreśliła, że w dalszym ciągu nie wierzy w to, że już niedługo na dobre zagości w branży show-biznesu. Nastolatka co dzień w dalszym ciągu mieszka w rodzinnym mieście - Gdynia. 

Tak dziwnie się trochę czuje, wkraczając w ten show-biznes, bo tak trochę to do mnie nie dociera. Mieszkam na co dzień w Gdyni, więc nie odczuwam za bardzo tego "warszawskiego show-biznesu"

- dodała córka Anny Przybylskiej.

 

Oliwia Bieniuk o maturze. "Jak otworzyłam arkusz, to się przestraszyłam"

Oliwia Bieniuk w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznała, że egzaminy maturalne poszły jej dobrze. Obawia się jednak o wyniki z matematyki, bowiem jak przyznała od zawsze miała z nią problem. 

Jestem zadowolona, myślę, że ok. Najgorzej poszła mi matematyka, od dziecka sprawiała mi duże problemy. Na początku bardzo się stresowałam, bałam się, jaka będzie lektura na polskim, ale była "Lalka". Potem była matematyka, jak otworzyłam arkusz, to się przestraszyłam

- powiedziała.

 

Bieniuk dodała, że matura z angielskiego była już o wiele przyjemniejsza. Na szczęście podczas maratonu maturalnego 18-latka mogła liczyć na wsparcie swoich najbliższych. 

Tata stresował się bardziej niż ja. Mimo to mogłam na niego liczyć. Przez całe matury woził mnie na egzaminy i trzymał za mnie kciuki

- zdradziła nastolatka.

Okazuje się, że dziewczyna chciałaby zostać aktorką, jednak na razie nie planuje zdawać do szkoły aktorskiej. Teraz chce zdać egzamin na prawo jazdy. 

Chciałabym, ale nie wiem, czy bym wytrzymała psychicznie w szkole aktorskiej. To są ciężkie studia. Bardzo mi się to podoba, chciałabym to robić w przyszłości. (...) Nie skupiałam się na tym. Teraz mam wakacje, chciałabym odpocząć i zdać prawo jazdy. Po wakacjach mam plany, ale nie chciałabym zdradzać, top secret

- podsumowała.

 

Jak myślicie, czy Oliwia pójdzie w ślady uzdolnionej matki?

Więcej o: