Katarzyna Cichopek pochwaliła się świadectwami dzieci. Jest czerwony pasek. "Jestem dumna, że udało im się to przetrwać"

Katarzyna Cichopek z okazji zakończenia roku szkolnego pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z dziećmi. Okazuje się, że pociechy mają bardzo dobre oceny. - To był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem - zdradziła aktorka.

Katarzyna Cichopek to znana polska aktorka. Widzowie szczególnie zapamiętali ją z roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". 38-latka jakiś czas temu wzięła też udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie poznała wówczas obecnego męża Marcina Hakiela. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci - dwunastoletniego Adama i ośmioletnią Helenę. Cichopek przyznała, że domowa edukacja wymagała zarówno od niej, jak i od dzieci ogromnego zaangażowania. Teraz rozpoczynają już wakacje.

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Przypomnijmy, że rok szkolny 2020/2021 nie należał do najłatwiejszych. Dzieci i młodzież na przemian wracały do szkół, by za moment ponownie uczyć się zdalnie. Teraz na szczęście przyszły już wakacje i przez dwa miesiące będzie można odetchnąć z ulgą.

Katarzyna Cichopek o dzieciach: Jestem z nich bardzo dumna

Katarzyna Cichopek tej pory rzadko publikowała w mediach społecznościowych wizerunek swoich dzieci. Ostatnio się to trochę zmieniło. 38-latka coraz częściej pokazuje w sieci fotografie z Adamem i Helenką. Tym razem za sprawą zakończenia roku szkolnego. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z pociechami. Helenka pokazała świadectwo z oceną opisową, zaś jej starszy brat trzyma w dłoni świadectwo z wyróżnieniem - czerwonym paskiem.

 

Celebrytka przyznała, że nie był to łatwy czas i bardzo cieszą, że się już rozpoczęli upragnione wakacje. 38-latka nie zapomniała też wspomnieć o rodzicach. 

Udało się! To był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli (i dla rodziców, bo ta zdalna nauka to...) udanych wakacji, kochani!!!

- napisała pod zdjęciem.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy o dzieciach:

Ale zdolniachy! Brawo i gratuluję.
Jakie zdolne dzieci! Brawo.
To jest budujące, gdy gdy ma się zdolne dziecko

- pisali internauci. 

Więcej o: