Klaudia Halejcio owinęła się folią spożywczą po czubek głowy. "Plan na powrót do formy po ciąży"

Klaudia Halejcio niedawną została świeżo upieczoną mamą. Chętnie raczy fanów nowinkami, jak radzi sobie w nowej roli. Teraz planuje do życiowej formy. Rozpoczęła od owinięcia się folią spożywczą.

Klaudia Halejcio niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. Celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Teraz Halejcio chce zadbać o swoje ciało i wrócić do formy sprzed ciąży. Czy do walki o lepszą sylwetkę zmotywowały ją celebrytki, które niemal błyskawicznie odbudowały swoją formę? Mowa oczywiście o Małgorzacie Rozenek, Ani Lewandowskiej czy Larze Gessler. Poczyniła ku temu pierwsze kroki. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Klaudia Halejcio wraca do formy sprzed ciąży

Klaudia Halejcio ostatnio opublikowała na swoim InstaStories zabawne nagranie, na którym pozuje w bieliźnie sportowej i jest cała owinięta folią spożywczą. Celebrytka próbowała nawet ćwiczyć, jednak warto wspomnieć, że po porodzie powinna wstrzymać się z taką aktywnością jeszcze na co najmniej trzy tygodnie. 

Plan na powrót do formy po ciąży

- napisała Halejcio.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio Fot. Instagram/ klaudiahalejcio

Aktorka nie raz podkreślała podczas stanu błogosławionego, że jest wdzięczna swojemu ciału za to, że aż tyle wytrzymało. Powtarzała, że ciąża to nie był łatwy okres w jej życiu. Niestety, takim nagraniem przekreśliła idee własnych słów o samoakceptacji. Nawet mimo starać i pokazania tego w dość humorystyczny sposób. Gwiazda ma pokaźne grono obserwujących i powinna szerzyć opinię o tym, że do formy po ciąży każda z mam powinna wracać w indywidualnym tempie.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska pozuje w bieliźnie pół roku po porodzie. "Najlepsze ciało w polskim show-biznesie"

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 
 

Ania WendzikowskaAnna Wendzikowska pozuje w bikini. Fanka: Taka figura po urodzeniu dwójki dzieci

Więcej o: