Monika Mrozowska pokazała świadectwo córki. "Bez czerwonego paska"

Monika Mrozowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie córki ze świadectwem. Jagoda rozpoczęła już wakacje. Dumna mama chwali osiągnięcia 11-latki.

toMonika Mrozowska jest mamą czwórki dzieci. Karolina i Jagoda pochodzą ze związku z Maciejem Szaciłłą, ojcem Józefa jest operator filmowy Sebastian Jaworski, natomiast najmłodszy Lucjan to synek obecnego partnera aktorki - Macieja Auguścika-Lipki. Gwiazda świetnie odnajduje się w roli mamy. 41-latka chętnie opowiada o macierzyństwie w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka znana z "Rodziny zastępczej" wyznała, że domowa edukacja jej dzieci wymagała od niej ogromnego zaangażowania. Teraz wraz z córką rozpoczynają już wakacje.

Przypomnijmy, że rok szkolny 2020/2021 nie należał do najłatwiejszych. Dzieci i młodzież na przemian wracały do szkół, by za moment ponownie uczyć się zdalnie. Teraz na szczęście przyszły już wakacje i przez dwa miesiące będzie można odetchnąć z ulgą. 

Zobacz wideo Jak uczniowie postrzegają nauczanie zdalne?

Monika Mrozowska o córce: Tej samodzielności mógłby się od Ciebie uczyć niejeden dorosły

Monika Mrozowska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem córki, która pozuje ze świadectwem w ręku. Aktorka wyznała, że jej pociecha nie otrzymała w tym roku czerwonego paska, jednak jest z niej dumna, bowiem nabyła cechy, które przydadzą się jej w życiu dorosłym. Dumna mama przyznała, że niejeden dorosły mógłby uczyć się od Jagody samodzielności. 

"Zdałam!" No kocham tę dziewczynę! W tym roku bez czerwonego paska, ale z ogromną świadomością sprawczości i niebywałą dojrzałością. Jadziu, jesteś ekstra! A tej samodzielności mógłby się od Ciebie uczyć niejeden dorosły. W tym ciężkim roku szkolnym pokazałaś, że potrafisz brać sprawy w swoje ręce, walczyć do końca i nie przejmować się pierdołami. Kocham najmocniej na świecie!

W dalszej części odniosła się do nowej fryzury dziewczynki. Okazuje się, że to uczesanie stworzyła jej starsza siostra. 

A nowa fryzura Jadzi to zasługa fryzjerskich umiejętności starszej siostry @k_szacillo. Chyba sama przed urlopem przejdę się do salonu fryzjerskiego…w pokoju obok 

- dodała Mrozowska. 

 

Monika Mrozowska o nauce z domu: Kompletne pomieszanie z poplątaniem

41-latka niedawno opowiadała także o zagrożeniach, jakie niesie za sobą zdalne nauczanie. Przyznała, że jednym z negatywnych skutków jest brak kontaktu z rówieśnikami, którego nie jest w stanie zastąpić żaden rodzic. Do tego dochodzą zaliczenia z przedmiotów, które ciężko było zweryfikować na lekcjach online. 

Dla moich dzieciaków, to kompletne pomieszanie z poplątaniem. Eksperyment, z którego skutkami finalnie to ja, rodzic, będę musiała sobie poradzić. Robię co mogę , ale nie zastąpię im grupy rówieśników. Dzieci moich koleżanek to też nie to samo, co klasa pełna kolegów i koleżanek. Nie wspomnę już o różnicy pomiędzy lekcjami w szkolnej ławce versus odpalenie zooma we własnym łóżku. Plus zagrożenia z przedmiotów typu wf czy plastyka, bo ile można wysyłać screeny z aplikacji liczącej kroki albo filmy dokumentujące jazdę na rowerze

- napisała gwiazda.

Na koniec Mrozowska dodała, że sama stara się za wszelką cenę zabierać dzieci na dwór, aby zaczerpnęły świeżego powietrza, jednak nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. Zauważyła, dzieci większość czasu spędzają przed ekranem telefonu i komputera.

I to ciągłe siedzenie przy komputerze albo telefonie. Tyle ile mogę, to wyciągam ich na dwór, ale albo są lekcje, albo się odrabia lekcje, albo na telefonie się od lekcji odpoczywa. Marzą mi się wakacje bez telefonu, ale to by się mogło skończyć ograniczeniem mi praw rodzicielskich przez własne dzieci.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA