Córka Meghan i Harry'ego dostanie wyjątkowy prezent od członka rodziny. "To naprawdę urocze"

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor, córka Meghan i Harry'ego otrzyma wspaniały prezent od swojej kuzynki. Wszystko jest już gotowe, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy rodzina poleci do Wielkiej Brytanii. Będzie to z pewnością wielkie wydarzenie.

Książę Harry i Meghan Markle niedawno zostali rodzicami, powitali na świecie swoją córeczkę. Archie został dumnym starszym bratem. Dziewczynka urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Narodziny Lilibeth były wielkim wydarzeniem

Narodzinom kolejnego dziecka w rodzinie królewskiej i pierwszym chwilom na świecie dziewczynki towarzyszyło wiele kontrowersji. Największe zainteresowanie mediów i opinii publicznej towarzyszył wybór imienia dla dziewczynki. Została nazwana Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Rodzice wybrali takie imię na część królowej Elżbiety II, która w dzieciństwie była nazywana Lilibet oraz księżnej Diany.

Lili otrzymała imię po prababci, jej Wysokości Królowej, której pseudonimem jest Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na część ukochanej zmarłej babci, księżnej Walii

- ogłoszono w oficjalnym komunikacie.

Zobacz wideo

Rodzina na odległość

Zanim Harry i Meghan wyprowadzili się za Ocean, mieli dobry kontakt z dziećmi Williama - Georgem, Charlotte i Louisem. Teraz odległość, jaka wszystkich dzieli utrudnia z pewnością utrzymanie bliskich relacji, jednak mała Charlotte jest bardzo przejęta faktem pojawienia się na świecie małej kuzynki.

Meghan Markle i książę Harry wybrali chrzestną?Meghan Markle i książę Harry wybrali chrzestną? W rodzinie królewskiej panuje szereg nietypowych zasad

Rysuje dla Lili obrazki swoich ulubionych koni ze stajni w Sandringham i nie może się już doczekać, kiedy  jej je da, gdy będzie starsza. To naprawdę urocze. Zapowiedziała też, że odda Lili kilka swoich lalek, ponieważ jest już dużą dziewczynką, a jej kuzynka na pewno się ucieszy

- czytamy na łamach "New Idea Magazine". Nie wiadomo kiedy Meghan i Harry wybiorą się z dziećmi do Wielkiej Brytanii, więc mała Charlotte musi jeszcze poczekać na moment, kiedy będzie mogła wręczyć kuzynce prezenty. Z pewnością będzie to jednak wielkie wydarzenie. 

Więcej o: