Natalia Kukulska pokazała syna. Ma 21 lat, a wyglądają jak rówieśnicy

Natalia Kukulska pozuje z najstarszym synem. W opisie pod zdjęciem podzieliła się z fanami kilkoma przemyśleniami. "Co za duma. Co to jest za wspaniały gość!" - pisze.

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka to zgrane małżeństwo, które niedawno świętowało 22. rocznicę ślubu. Piosenkarka nie często dzieli się z fanami prywatnymi informacjami dotyczącymi swojego życia osobistego. Wiadomo jednak, że mają trójkę dzieci - 4-letnią Laurę, 16-letnią Annę oraz Jana, który właśnie skończył 21 lat. W dniu urodzin najstarszego syna Natalia Kukulska postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie.

Natalia Kukulska pokazała syna

Należy zaznaczyć, że na profilu na Instagramie artystki dominują zdjęcia z występów, sal koncertowych oraz studia nagrań. W dniu urodzin Jana opublikowała jednak zdjęcie, na którym pozuje z synem w eleganckim wydaniu na tle białego korytarza. Dumna mama ma sobie czarną kreację z długimi rękawami i duże kolczyki. Z uśmiechem na twarzy obejmuje Jana, który pozuje garniturze delikatnie się uśmiechając. Wyglądają na szczęśliwych i zadowolonych. Okazało się, że specjalnie czekała do odpowiedniej pory, aby opublikować zdjęcie dokładnie w godzinę narodzin syna.

Pierwsza! 00:05 24 czerwca 2000 r. pojawił się na świecie mój pierworodny Jan Dąbrówka. Co za duma. Co to jest za wspaniały gość! Synu - ja już to wiem - teraz niech się świat na Tobie pozna! Kocham oficjalnie na oficjalnym zdjęciu a pod spodem jeszcze mocniej!!! 21 lat. Serio?

- opisała zdjęcie.

Meghan Markle i książę Harry odrzucili tytuł dla Archiego. Chłopiec miał zostać hrabiąMeghan Markle i książę Harry odrzucili tytuł dla Archiego. Chodzi o krępujący szczegół

Zobacz wideo

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy i życzeń urodzinowych, złożonych Janowi również od innych gwiazd. Wiele osób przyznało, że Natalia Kukulska wygląda bardzo młodo i mogliby ją uznać za koleżankę Jana, a nie za jego mamę. Byli również tacy, którzy zauważyli łudzące podobieństwo ojca i syna.

Myślałam, że to pan Michał. Wszystkiego dobrego
Jaki on podobny do ojca!
Ale to nie przejdzie ! Pani ma 25 to jak syn 21?
Jak rodzeństwo!
Wow! Bardziej jak brat, niż syn
Pani Natalio z całym szacunkiem, ale wygląda pani przy Jaśku jak koleżanka z liceum, a nie mama! Młodzież nam się starzeje, a starsi coraz to młodsi i piękniejsi

- komentowali fani.

Lunatykowanie u dzieciLunatykowanie u dzieci. "Córka wstała w środku nocy i szukała przejścia w ścianie"

 
Więcej o: