Małgorzata Rozenek pokazała nową umiejętność, jaką zdobył jej syn. Fani: "Wkurzył się, jak zobaczył mecz"

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie wyjątkowe nagranie. I tym razem gwiazdą filmiku był jej synek Henio. Trzeba przyznać, że maluszek zrobił swojemu tacie wspaniały prezent z okazji dnia ojca.

Małgorzata Rozenek należy do gwiazd, które chętnie dzielą się ze swoimi fanami najważniejszymi momentami z życia prywatnego. Było zdjęcie ze szpitala zaraz po urodzeniu trzeciego syna - Henia, udostępniła też fotki z pierwszych dni życia malucha. "Zabiera" też ze sobą fanów na wakacje i do pracy. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Małgorzata Rozenek opublikowała niezwykłe nagranie

Poza zdjęciami gwiazda chętnie publikuje na Instagramie filmiki. Od kiedy na świecie pojawił się Henio, często to on jest głównym bohaterem udostępnianych przez mamę nagrań. Tak było i tym razem. 24 czerwca, w dniu meczu polskiej reprezentacji i jednocześnie w dniu ojca, z drużyną Szwecji, w domu państwa Majdanów wydarzyło się coś niesamowitego. Henio Majdan zrobił swoje pierwsze samodzielne kroki!

 

Opublikowany filmik gwiazda opatrzyła komentarzem:

Radziu, w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić! Taki dostałeś od syna prezent, wracaj szybko

- napisała dumna mama.

Prezent z okazji dnia ojca

Pierwsze kroki dziecka to bardzo ważne wydarzenie w życiu całej rodziny. Radosław Majdan, który akurat przebywa poza domem, tak skomentował nagranie:

To najlepszy prezent, jaki mogłem sobie wymarzyć. Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…

- napisał dumny tata. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, fani gwiazdy gratulowali Heniowi faktu, że właśnie zaczął chodzić. Wielu z nich nawiązało do tego, że jego tata jest byłym piłkarzem, a wszystko miało miejsce w dniu ważnego meczu.

Wakacje z bonem turystycznymWakacje z bonem turystycznym. Rodzice zapłacą mniej za wczasy z dziećmi. Muszą tylko pilnować jednego terminu

Wkurzył się i wstał jak zobaczył mecz
Henio pomyślał, że czas zacząć się brać do roboty jak patrzy na ten mecz
Poszedł strzelić gola dla Polski
Ktoś musi tego gola wreszcie wbić, niech będzie Henio!
Brawa dla Henia

- pisali fani.  

Więcej o: