Zofia Zborowska pokazała łóżeczko dla dziecka. Uwagę zwraca nietypowy tester

Zofia Zborowska przygotowuje się na narodziny dziecka. Opublikowała filmik, na którym zaprezentowała fanom kołyskę. Wzrok przykuwa uroczy lokator w środku.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona spodziewają się dziecka. Para zdradziła już płeć i imię, które wybrali dla maluszka. To dziewczynka, którą nazwą Nadzieja. W ten sposób aktorka chciała uczcić bliską osobę.

Nadzieja. Tak miała na imię moja Babcia... Babcia Nadzia. Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej mamy

- wyjaśniła, dodając, że zawsze chciała tak nazwać córkę.

Zofia Zborowska pokazała łóżeczko dla dziecka

Aktorka nie ukrywała, że pierwszy trymestr ciąży był dla niej trudnym okresem i nie czuła się zbyt dobrze. Dokuczały jej okropne mdłości i przez cały miesiąc praktycznie nie wstawała z łóżka. Na szczęście przyszła mama czuje się już o wiele lepiej. Jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie dokumentuje różne etapy ciąży. Nie ogranicza się jednak jedynie do pozowanych sesji zdjęciowej, lecz pozuje też w naturalnym wydaniu, bez makijażu. Apeluje także do innych mam, aby nie narzucały na siebie presji i nie oceniały się wzajemnie po wyglądzie.

Meghan Markle i książę Harry będą mieć wyjątkowych gości. Chcą poznać Lilibet osobiścieMeghan Markle i książę Harry będą mieć wyjątkowych gości. Chcą poznać Lilibet osobiście

Zobacz wideo Dzień Ojca. Wojciech Szczęsny bawi się z Liamem

Tym razem Zofia Zborowska opublikowała nagranie, na którym siedzi w wygodnym, luźnym T-shircie. Przy jej łóżku stoi już kołyska przygotowana dla córeczki. Najwyraźniej para przygotowuje się już na powitanie na świecie Nadzieii i kupuje niezbędne mebelki oraz akcesoria dziecięce. Uwagę zwraca lokator, który ułożył się w łóżeczku. Jest nim suczka Zofii - Wiesia.

Z cyklu 'Wiesia testuje'

- opisała 34-latka.

Urocze nagranie spodobało się internautom. Szybko pojawiło się pod nim masa komentarzy. Wielu rodziców przyznało, że ich zwierzaki wykazywały równie duże zainteresowanie wózkami, łóżeczkami oraz wózkami dla dzieci.

To takie rozczulające. Ja swoją psinę traktuję jak córkę
Kocham tego psa
Wiesia czuje, że ktoś nowy przyjdzie
Oj Wieśka będzie czuwać przy Nadziejce 24/7
 Chyba będziecie musieli kupić drugą
Tak się rodzi psio-dziecięca miłość
Chyba Wiesia będzie testować do porodu i to pewnie co noc 

- pisali rozbawieni fani.

 
 
Więcej o: