Mama zorganizowała urodziny dla synka. Nikt nie przyszedł. "Mój biedny mały chłopiec"

Z okazji szóstych urodzin swojego synka, jego mama zorganizowała w parku imprezę, na którą zaprosiła w imieniu chłopca 22 gości. Nikt się nie zjawił, dziecko bawiło się samotnie, przekąski i dekoracje leżały nietknięte.

Pewna Amerykanka, mimo panującej epidemii koronawirusa postanowiła zorganizować ukochanemu synkowi przyjęcie z okazji szóstych urodzin. Zaprosiła gości, zorganizowała dekoracje i przekąski. Przyjęcie miało się odbyć na świeżym powietrzu, w parku, gdzie dzieci miały do dyspozycji plac zabaw. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Nikt nie przyszedł na urodziny jej dziecka

W dniu zaplanowanego przyjęcia, mały JJ i jego mama czekali na gości w umówionym miejscu. Pół godziny po planowanym rozpoczęciu imprezy, nie pojawił się żaden gość. Solenizant bawił się samotnie, a jego zrozpaczona mama postanowiła się podzielić swoim zdenerwowaniem i rozgoryczeniem. Mama udostępniła na TikToku chwytający za serce filmik, który relacjonuje całe zdarzenie. 

Siedzimy w parku na przyjęciu urodzinowym JJ'a, wszystko jest przygotowane, impreza zaczęła się pół godziny temu. Nikt się nie pojawił. Mój biedny mały chłopiec

Mimo zniesienia restrykcji, goście nie przyszli na imprezę.Mimo zniesienia restrykcji, goście nie przyszli na imprezę. tiktok/dawners86/screen

- relacjonowała kobieta. W jej regionie zniesiono restrykcje związane z panującą epidemią koronawirusa, tym trudniej było mamie zrozumieć całe zajście.

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]
Przykro mi, że nagranie tak się trzęsie, ale jest mi przykro z powodu tego biedaka. Zasługuje na coś lepszego. Jest niesamowity

- dodała mama. Jej filmik szybko stał się viralem.

Jakie znaczenie mają imiona córki Meghan Markle i Harry'ego?Meghan Markle i książę Harry "kupili" imię Lilibet

Mam powinna spytać gości, czy przyjdą

Fakt, że w jakimś miejscu zostały zniesione restrykcje związane z koronawirusem nie oznacza, że ludzie przestali bać się zakażenia i unikać dużych skupisk ludzkich. Organizując imprezę urodzinową dziecku w czasie epidemii, nawet na świeżym powietrzu, mama powinna spytać się zaproszonych gości, czy wezmą w niej udział, potwierdzić ich obecność i ewentualnie przełożyć wydarzenie na inny termin, co z pewnością zaoszczędziłoby chłopcu przykrości. 

Więcej o: