Zofia Zborowska znalazła sposób na skwar. "Halinka na basenie. Tak można żyć w ciąży w te upały"

Zofia Zborowska pokazała zdjęcie, na którym pozuje w dużych okularach i różowym czepku. Znalazła sposób na relaks w ciąży w czasie upalnych dni. "Jeszcze gumowa kaczuszka i idealnie" - komentuje internautka.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oczekują narodzin pierwszego dziecka. O radosnej nowinie poinformowali fanów za pośrednictwem Instagrama. Aktorka nie ukrywała, że ciąża jest dla niej trudnym okresem i zamiast jedynie pokazywać fanom efekty pozowanych ciążowych sesji zdjęciowych, szczerze podzieliła się z nimi swoimi przemyśleniami.

Zofia Zborowska znalazła sposób na skwar.

Aktorka przyznała, że pierwszy trymestr był przepełniony mdłościami, strachem oraz okropnym mdłościami. 

Musiałam leżeć plackiem przez miesiąc, zrezygnować z dwóch seriali i po prostu czekać. Nie wyobrażam sobie jak trudne musi być leżenie przez całą ciąże, a przecież tak wiele kobiet ma właśnie takie doświadczenie

- pisała wówczas.

Zobacz wideo Hanna Zborowska odpowiada na pytania na temat nowego partnera, jego relacji z jej eks i ślubu

Zofia ZborowskaZofia Zborowska nagrała zabawny film, na którym śpiewa ze szczęścia. "Cały miesiąc nic nie przytyłam. Ale się jaram!"

Zaapelowała do kobiet, aby nie narzucały na siebie presji i nie oceniały się po wyglądzie. Sama w mediach społecznościowych chętnie pokazuje się fanom zarówno w eleganckich wydaniach w pełnym makijażu, jak i tych naturalnych. W najnowszym wpisie postanowiła podzielić się z internautami swoim sposobem na upały. Opublikowała zabawne zdjęcie, na którym stoi w basenie we wzorzystym kostiumie i różowym czepkiem na włosach.

Halinka na basenie. Zdrowy szejczek na śniadanko, włosy pod czepeczkiem się olejują, filtr 50 na ryjusia. Tak można żyć w ciąży w te upały

- opisała selfie. 

Pod fotografią pojawiła się masa komentarzy. Wiele osób przyznało, że uwielbia aktorkę za dystans do samej siebie i duże poczucie humoru. Niektórzy rodzice uprzedzili ją również, żeby korzystała z wolnego czasu przed narodzinami pociechy.

Jeszcze gumowa kaczuszka i idealnie
Zosieńko, Uwielbiam Cię za poczucie humoru, dystans do siebie i w ogóle jesteś super
Pani to zawsze mi polepszy humor
Poziom estetyki został w pewnym domu zaburzony.
Kobitki z życiem pod sercem: życzę wam dużej ilości cienia i chłodzącego wiatru
Halynaa jak ty szałowo wyglądasz!
Masz rację teraz dużo leżenia, bo później już tak nie będzie

- komentowali rozbawieni fani.

 
Więcej o: