Agnieszka Kaczorowska opisała połóg. Fanki jej dogryzają. "Jest brzydki"

Agnieszka Kaczorowska wywołała prawdziwą burzę w mediach społecznościowych, pisząc o "modzie na brzydotę". Teraz jej obserwatorzy zamieszczają niemiłe komentarze pod wpisami aktorki.

Agnieszka Kaczorowska lada moment powita na świecie swoją drugą córeczkę. Celebrytka jest w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. Niestety ostatni wpis na Instagramie celebrytki sprawił, że Kaczorowska musi zmierzyć się z krytyką w sieci.  

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska ofiarą hejtu w sieci

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie refleksją dotyczącą panującej "mody na brzydotę". Bożenka z "Klanu" napisała wówczas, że obecnie coraz więcej ludzi kreuję się na ludzi niezbyt ładnych i przeciwstawia się "instagramowemu pięknu" oraz ze skrajnego pojmowania takich haseł, jak bodypositive.

Koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim, co dobre i PIĘKNE właśnie, jest tym, co pozwoli Ci iść na szczyt, a nie siedzieć w Twoim lub czyimś błotku, w którym tak miło się taplać, bo przecież mnóstwo ludzi siedzi tam z Tobą. To dalej błotko, choć wszyscy krzyczą, że to prawda, dystans i akceptacja, to moim zdaniem jest to po prostu wygodne błotko, czyli maska, którą zakładasz, aby pasować do reszty otoczenia

- pisała wówczas Kaczorowska.

 

Ewa Chodakowska: Gdybym miała kompleksy, dawno bym się załamała. 'Gdzie z takim ryjem do ludzi' - czytałaEwa Chodakowska nie chce mieć dzieci. Długo o tym nie mówiła. "Bałam się linczu, wykluczenia i hejtu"

Agnieszka Kaczorowska: Rzeczywiście, w takim stanie jest trochę trudniej, nie da się ukryć, emocje są silniejsze

Przyszła mama powinna skupić się na sobie i maleństwu w brzuchu, jednak w dalszym spada na nią lawina hejtu. Wpis wzbudził wiele kontrowersji. Ostatnio Kaczorowska zareklamowała swój autorski projekt - cykl odcinków "Będę Mamą", w którym wraz ze swoim gościem poruszy temat połogu. Jedna z fanek postanowiła dogryźć celebrytce i napisała: 

Połóg jest brzydki.

Królowa Elżbieta, książę HarryKrólowa Elżbieta poznała wnuczkę. Nie spodobało się jej imię dziewczynki? "To wyraz nieuprzejmości"

Kaczorowska z pewnością nie spodziewała się, że sprawy się tak potoczą. Niedawno w "Pytaniu na Śniadanie" przyznała, że w zaawansowanej ciąży hormony biorą górę i ciężko zahamować emocje. 

Rzeczywiście, w takim stanie jest trochę trudniej, nie da się ukryć, emocje są silniejsze, wiadomo. Natomiast, no nie pierwszy raz.

Dodała także, że z krytyką ma styczność od najmłodszych lat. 

Ja z tym hejtem tak naprawdę mam do czynienia od lat dziecięcych. Najpierw w środowisku tanecznym jako tancerka z czołówki spotykałam się z hejtem. Potem w tym świecie mediów. W momencie, kiedy siedem, osiem lat temu rozpoczęłam intensywną pracę w mediach, to tego było coraz więcej. (...) Każdy z nas jest człowiekiem. Każdy z nas ma swoje emocje, delikatność i wrażliwość - stwierdziła.
 
Więcej o: