Lara Gessler karmi piersią w restauracji. Fani chwalą ten widok. "Delikatne, subtelne i naturalne"

Lara Gessler pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią podczas śniadania 8-miesięczną Nenę. - Piękny czas bliskości mamy z dzieckiem - napisała jedna z fanek.

Lara Gessler jest bardzo znana w polskim show-biznesie. Fani w pierwszej kolejnością kojarzą ją dlatego, że jest córką znanej restauratorki - Magdy Gessler. 32-latka o swoim stanie błogosławionym poinformowała internautów za pośrednictwem Instagrama pod koniec kwietnia 2020 roku, publikując na Instagramie zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości. Od tamtej pory chętnie relacjonowała fanom, jak szykuje się do roli mamy. W przeciwieństwie do wielu celebrytów, przyszli rodzice na długo przed porodem zdradzili płeć dziecka. Gwiazda poinformowała w mediach, że spodziewa się córki. Narodziny małej Neny zmieniły życie rodziców. Lara regularnie pokazuje pociechę i opowiada o swojej codzienności. Tym razem pokazała zdjęcie, na którym karmi piersią swoje dziecko.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Lara Gessler pokazała osobistą fotografię

Lara Gessler znów zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie. Żona Piotra Szeląga zamieściła na swoim profilu na Instagramie dość intymne zdjęcie, na którym karmi swoje dziecko. Celebrytka należy do grona gwiazd, które chcą normalizować temat publicznego karmienie piersią.

 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Często pytacie mnie o nią"

Zdjęcie wzbudziło sporo emocji wśród komentujących. Internautki zaczęły wymieniać się doświadczeniami i opiniami związanymi z karmieniem piersią. Fanki zachwalały Larę za jej niezwykłą naturalność. 

Nie lubię zdjęć karmiących pań, ale to zdjęcie jest piękne! Delikatne, subtelne i naturalne. Piotr świetnie łapie obiektywem chwile.
Pani Lauro jest pani najlepsza! Piękna mama, a do tego mądra i inteligentna.
Najpiękniejszy widok, najpiękniejsza relacja matka - dziecko każdej mamy jak ja to mówię grunt to fundament pod nogami.
Piękny czas bliskości mamy z dzieckiem.
Kwintesencja kobiecości.
Ohh, to będzie dla ciebie wspaniała pamiątka za jakiś czas

- pisały internautki.

Królowa Elżbieta, książę HarryKrólowa Elżbieta poznała wnuczkę. Nie spodobało się jej imię dziewczynki? "To wyraz nieuprzejmości"

Więcej o: