Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowy brzuszek. "Nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka"

Agnieszka Włodarczyk niedługo powita na świecie swoje dziecko. Aktorka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na temat ciąży i macierzyństwa. Opublikowała bardzo kontrowersyjny post, który niezwykle spodobał się jej fanom.

Agnieszka Włodarczykniebawem zostanie mamą. Tatą dziecka jest Robert Karaś, utytułowany triathlonista (dwa lata temu Robert został mistrzem świata w potrójnym triathlonie Ironmana). Sportowiec jest znacznie młodszy od aktorki, dzieli ich różnica dziesięciu lat. Para jest jednak szaleńczo w sobie zakochana, gwiazda na swoim koncie na Instagramie chętnie dzieli się fotkami z ukochanym.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Agnieszka Włodarczyk chętnie publikuje zdjęcia z ciążowym brzuszkiem

Agnieszka Włodarczyk chętnie pokazuje swój ciążowy brzuszek - publikuje na Instagramie zdjęcia, na których prezentuje się zjawiskowo, mimo zaawansowanej już ciąży. Gwiazda opublikowała niedawno fotkę, na której pokazuje swój brzuszek w całej okazałości. Nie zdjęcie jednak wzbudziło wiele kontrowersji, a post, który przy okazji niego opublikowała:  

Może to odrobinę kontrowersyjne (chociaż nie wiem dlaczego), ale ja tak naprawdę nigdy wcześniej nie chciałam mieć dziecka. Wszelkie zrywy czy pomysły, żeby je mieć, wynikały raczej z oczekiwań innych wobec mnie. To zresztą najgorsze, co można zrobić pod presją

- napisała. Przyznała też, że nie jest osobą, która z ciekawością zagląda do wózków dziecięcych, czy zagaduje spotykane mamy na temat macierzyństwa: 

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]
Nigdy nie należałam do osób, które zaglądają do wózków i podniecają się ich "zawartością", nie zaczepiałam matek z maluszkami w celu odbycia rozmowy, a na wizję spędzenia paru godzin w samolocie obok płaczącego dziecka robiło mi się słabo

- wyznała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk opublikowała zaskakujące wyznanie

W obszernym poście aktorka napisała także, że nie wydaje jej się, żeby ta sytuacja miała się kiedykolwiek zmienić:

Myślę, że to się nie zmieni z czasem. Owszem, tolerancja na czyjeś maluchy będzie większa, ale coś mi się wydaje, że zostanę jednak fanką głównie swojego. I chyba nie ma w tym nic złego, jest jak jest a ja jestem na tyle dorosła, żeby się do tego przyznać.

Zofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane! Oddali hołd zmarłej babciZofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane. Oddała hołd zmarłej babci

Pod postem szybko pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, gratulujących aktorce odwagi i szczerości. Jej fanki pisały m.in.:

Jestem doulą i nie lubię dzieci. Z babeczkami w ciąży i o porodach to mogę rozmawiać cały czas i w to jestem dobra, ale cudze dzieci mnie irytują po prostu. Moje dziecko kocham, bo jest moje.
Jest w Tobie tyle normalności, szczerości i autentyczności. W obecnych czasach to rzadko spotykane, a jest bardzo potrzebne.
Dzięki takim jak Ty byłoby więcej szczęśliwych mam i szczęśliwszych dzieci na świecie.  
Więcej o: