Natalia Siwiec pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Często pytacie mnie o nią"

Natalia Siwiec odpowiedziała na InstaStories na pytania fanów. Przy okazji pokazała swoją bliznę po cesarskim cięciu. Okazuje się, że ma o nią sporo pytań.

Natalia Siwiec jest znaną polską fotomodelką, aktorką i celebrytką. Swoją rozpoznawalność zyskała dzięki temu, że dziewięć lat temu otrzymała miano "Miss Euro 2012". To wtedy rozpoczęła swoją karierę medialną, która trwa do dnia dzisiejszego. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion osób. Prywatnie jest także mamą 3-letniej córeczki o imieniu Mia. 

Zobacz wideo Magda Pieczonka maluje córkę Natalii Siwiec

Natalia Siwiec pokazała bliznę po cesarce

Natalia Siwiec niedawno przygotowała dla swoich fanów na Instagramie popularną zabawę wśród gwiazd, jaką jest Q&A. Internauci zapytali ją, co robi, że ma taki jędrny brzuch. Siwiec odpowiedziała i przy okazji dodała zdjęcie swojej blizny po cesarskim cięciu, o którą jak się okazuje, często ma pytania od obserwatorów. Tym samym pokazała, że nie wszystko jest tak idealne, jak inny się wydaje. 

Ćwiczę! A tu macie od razu jeszcze bliznę po cesarskim cięciu tuż nad tatuażem, bo o nią też często pytacie

- napisała pod zdjęciem brzucha.

Natalia Siwiec pokazała bliznę po cesarskim cięciu. 'Często pytacie mnie o nią'Natalia Siwiec pokazała bliznę po cesarskim cięciu. 'Często pytacie mnie o nią' Instagram, screen: @nataliasiwiec.official

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio z dumą prezentuje bliznę po cesarce. "Moje ciało tyle wytrzymało"

Jedna z fanek zapytała także o rady na odstający brzuch. 

To prawdopodobnie gluten lub nabiał, jeśli to trwa dłużej. Ja też miewam, najczęściej podczas miesiączki, normalka

- zdradziła celebrytka.

Siwiec zasugerowała, że najlepszym sposobem na schudnięcie jest "życie miłością". Dodała także, że po urodzeniu córeczki "robiła coś z biustem". 

Zofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane! Oddali hołd zmarłej babciZofia Zborowska zdradziła imię dziecka. Jest bardzo rzadko spotykane. Oddała hołd zmarłej babci

Więcej o: