Klaudia Halejcio z dumą prezentuje bliznę po cesarce. "Moje ciało tyle wytrzymało"

Klaudia Halejcio niedawno została mamą. 30-latka niespełna kilkanaście dni po porodzie zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową z dzieckiem. Aktorka pokazała, jak wygląda jej ciało po cesarskim cięciu.

Klaudia Halejcio kilkanaście dni temu doczekała się pierwszego dziecka. Urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. Celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio spędza czas z córeczką

Klaudia Halejcio pozuje z córką na brzuchu. Widać bliznę po cesarskim cięciu

Halejcio wyznała, że wyznała, że pandemia była dla niej trudnym okresem. Oczekując narodzin dziecka, żałowała, że w tych ważnych chwilach nie mogła towarzyszyć jej bliska osoba. Teraz 30-latka jest już w domu i z dumą relacjonuje fanom pierwsze dni życia małej Nel. 

Klaudia Halejcio zdradza imię dziecka. 'Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał'Klaudia Halejcio spaceruje z córeczką. Wózek dziecka pochodzi od znanego projektanta

Klaudia Halejcio urodziła swoje dziecko w środę 2 czerwca. Od porodu minęło niewiele czasu. 30-latka zdecydowała się zrobić z malutką profesjonalną sesję zdjęciową. Efektami podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Aktorka wyeksponowała swoją bliznę po cesarskim cięciu. Przy okazji zamieściła cytat z refrenu piosenki Ewy Farnej pt. "Ciało", o czym aktorka poinformowała przy użyciu hasztagu.

Moje ciało tyle wytrzymało

- napisała pod zdjęciem. 

 

Post wzbudził mnóstwo emocji wśród fanów, którzy stwierdzili, że celebrytka wykazała się nie lada odwagą. Nic dziwnego, bowiem żyjemy w czasach, gdzie naturalność spada na boczny tor, a każdy idealizuje swoje życie.  Słowa uznania wyraziły także koleżanki z show-biznesu takie jak: Sonia Bohosiewicz, Natalia Siwiec czy Marta Glik, Patrycja Kazadi. Z kolei fani pisali:

My kobieta, mamy jesteśmy wspaniałe! Nasza ciała są magiczne.
Najpiękniejsza blizna na świecie.
Masz piękną malutką bliznę
Taką bliznę nosi się z dumą.
Wzruszyło mnie to totalnie.

Anna Starmach o łączeniu pracy z macierzyństwem. 'Nie raz już płakałam!'Anna Starmach o łączeniu pracy z macierzyństwem. "Nie raz już płakałam!"

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 
Więcej o: