Klaudia Halejcio spaceruje z córeczką. Wózek dziecka pochodzi od znanego projektanta

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka wybrała się ze swoją córką Nel na spacer. My zwracamy uwagę na wózek małej. 30-latka wybrała wózek z najwyższej półki.

Klaudia Halejcio urodziła swoje pierwsze dziecko w środę 2 czerwca. Widać, że celebrytka na co dzień chroni swoją prywatność. Podobnie było z porodem, bowiem celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Zdradziła na swoim profilu na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. 30-latka pokazała zabawny filmik, na którym "tańczy" ze szpitalnym wózeczkiem, w którym leży jej malutka córeczka. Teraz coraz chętnie relacjonuje fanom pierwsze dni życia dziecka. 

Klaudia Halejcio pokazała wózek dla córki

Aktorka w swoich mediach społecznościowych chętnie relacjonuje fanom pierwszymi dni życia swojej córeczki. Jest przy tym niezwykle naturalna oraz zabawna. Czasami pokazuje się nawet bez makijażu. Tym razem Halejcio wybrała się z Nel na spacer. Celebrytka pokazała na InstaStories zdjęcie zrobione w windzie, na której widać wózek dziecka. 30-latka zdecydowała się być wierna marce, którą wybrały największe polskie gwiazdy. Halejcio postawiła na praktyczny wózek niemieckiej firmy, który powstał we współpracy z amerykańskim projektantem i dyrektorem kreatywnym domu mody Moschino, Jeremym Scottem. Trzeba przyznać, że cena dość wygórowana. 

HalejcioHalejcio klaudiahalejcio/Instagram

Za samą gondolę ze składaną budką zapłacimy 2 649,00 zł. Do tego dochodzi koszt ramy ze stelażem za 2 499,00 zł. Łączny koszt wózka to 6 148,00 zł. 

wózek Cybex, Klaudia Halejciowózek Cybex, Klaudia Halejcio fot. CYBEX screen

 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska nagrała zabawny film, na którym śpiewa ze szczęścia. "Cały miesiąc nic nie przytyłam. Ale się jaram!"

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią. Zborowska komentuje: Naturalna i seksi

 
Więcej o: