Sesja ciążowa z koniem, która bawi do łez. "Ciągle robi głupie rzeczy"

Para z Indiany - Amanda Eckstein i Phillip Werner spodziewają się dziecka. Maluch może przyjść na świat lada dzień. Przyszli rodzice postanowili więc w ostatniej niemal chwili zrobić sobie pamiątkę. Show jednak skradł ich koń - Buckshot.

Amanda Eckstein i Phillip Werner mieszkają na farmie w Indianie. Lada dzień zostaną rodzicami. Postanowili więc wykorzystać ostatni moment i zrobić sobie pamiątkową sesję zdjęciową ze swoimi końmi, skorzystali w tym celu z usług profesjonalnej fotografki - Kristen Zaffiro.

Anna Lewandowska pozuje z dziećmi w basenie. Fanka: Nie wiem, gdzie patrzeć. Na dzieciaki, czy na brzuchAnna Lewandowska pozuje z dziećmi w basenie. Fanka: Nie wiem, gdzie patrzeć. Na dzieciaki, czy na brzuch

Niesforny koń został bohaterem sesji

Para ustawiła się na tle swoich koni, fotografka przygotowała sprzęt, a gdy była już gotowa, w pewnym momencie powiedziała do przyszłych rodziców "Uśmiech". Na polecenie to natychmiast zareagował koń Buckshot, który zbliżył łeb do swoich właścicieli, perfekcyjnie znajdując się w kadrze i wyszczerzył swoje zęby w przezabawnym uśmiechu. Wszyscy byli zaskoczeni, ale fotografka uchwyciła to zabawne wydarzenie. Opublikowała później zdjęcie na Facebooku, a ono błyskawicznie stało się viralem.

Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?
Buckshot uwielbia być w centrum uwagi 

– powiedział 37-letni Eckstein portalowi "Today". Zwierzę zostało więc bohaterem sesji zdjęciowej, a przyszli rodzice zdecydowanie zeszli na dalszy plan. 

Otwiera bramy i wypuszcza inne konie, uważa, że zabawnie jest przedzierać się przez ogrodzenia, ciągle robi głupie rzeczy

- przyznaje Eckstein. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Na pierwszy rzut oka widać, że Buckshot jest prawdziwym gwiazdorem i zawsze wie, jak znaleźć się w centrum wydarzeń. Zwierzę sprawiło, że jego właściciele będą mieć niezwykłą pamiątkę z czasu ciąży. 

Więcej o: