Małgorzata Rozenek opublikowała zabawne nagranie. "Znam to. To się nigdy nie nudzi"

Małgorzata Rozenek udostępniła w sieci przezabawne nagranie, które powstało w czasie jej wakacyjnego wyjazdu do Meksyku. W roli głównej występują: synek Henio - oczko w głowie mamy i Radosław Majdan - mąż gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami przedstawiającymi swoje życie rodzinne. Tym razem na Instagramie udostępniła krótki filmik, w którym wystąpili - jej mąż Radosław Majdan i najmłodszy syn - Henio. Maluszek, który urodził się 10 czerwca 2020 roku ma już skończony roczek. Jest radosnym chłopcem i częstym gościem na kontach społecznościowych swojej mamy.  

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Małgorzata Rozenek udostępniła urocze nagranie

Na filmiku nagranym podczas wakacyjnego wyjazdu do Meksyku widzimy tatę i małego Henia. Maluszek naśladuje go w czasie śmiesznej zabawy w wydawanie zabawnych odgłosów ustami. Trzeba przyznać, że scena jest rozczulająca. Jedna z fanek zauważyła:

 
Znam to. To się nigdy nie nudzi

Rzeczywiście, wiele dzieci w podobnym wieku lubi tę zabawę - odkrywają nowe możliwości, uczą się wydawać coraz to nowe dźwięki, a pełne zachwytu reakcje rodziców, dodatkowo je do tego zachęcają. 

Zobacz wideo Położna – od kiedy i jak długo można liczyć na jej pomoc? Jak znaleźć najlepszą dla siebie?

Z relacji publikowanych przez celebrytkę widać, że rodzina państwa Majdanów na wyjeździe bawi się doskonale. Rodzice mają dla Henia mnóstwo czasu, dziecko jest wyraźnie zadowolone i pięknie opalone. 

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed odpoczywa z ukochanym na łonie natury. Prezentuje ciążowe krągłości. Fanka: Kwitnąco

Małgorzata Rozenek z pewnością pęka z dumy

Pod nagraniem pojawiła się oczywiście lawina pozytywnych, ciepłych, pełnych zachwytu nad maluszkiem (a czasem i jego tatą) komentarzy. Część obserwatorów Małgorzaty Rozenek zauważyła, że Henio jest bardzo podobny do swojego taty: 

Jaki ojciec, taki synek
Tacy sami
Podobny do ojca
Mały i duży Radzio!
Drugi tatuś rośnie

- pisali. Inni zachwycali się tym wspaniałym duetem:

Pani Małgosiu, Pani mąż prawdziwy skarb, super tatuś
No cudowni!
Piękny, Henio oczywiście. Tatuś też daje radę

- pisali internauci.

Więcej o: