Zofia Zborowska nagrała zabawny film, na którym śpiewa ze szczęścia. "Cały miesiąc nic nie przytyłam. Ale się jaram!"

Zofia Zborowska relacjonuje na swoim profilu na Instagramie szczegóły wizyty u lekarza prowadzącego ciążę. Okazuje się, że na finiszu ciąży celebrytka nie przytyła, a nawet schudła.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona już niedługo zostaną rodzicami. O ciąży aktorki plotkowano już od jakiegoś czasu, jednak para nie odnosiła się do tych licznych sugestii. Jednak jakiś czas temu znany siatkarz i popularna celebrytka podzielili się z fanami radosną nowiną na swoich profilach na Instagramie. Każde z nich opublikowało zabawne zdjęcie, na którym zamieścili rebus. Andrzej trzyma dwa woreczki z napisem "Ice", a jego żona stoi obok i wskazuje na ciążowy brzuch. Internauci szybko podali rozwiązanie zagadki. Teraz chętnie relacjonują ten błogi czas w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Zofia Zborowska komentuje wpis internautki na temat jej ciąży

Zofia Zborowska w końcówce ciąży. "Apetyt dopisuje"

Zofia Zborowska jest na finiszu ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami. Zborowska ostatnio podzieliła się z fanami szczegółami swojej ostatnie wizyty u lekarza. Okazuje się, że mimo tego, iż apetyt jej dopisuje, to nie przytyła nawet kilograma. 

Kiedy wracam z comiesięcznej wizyty u mojej pani doktor prowadzącej i okazuje się, że przez cały ostatni miesiąc nie przytyłam. Ba! Schudłam 800 gramów. A umówmy się, apetyt dopisuje. Matko jedyna, ale się jaram! Aż zjadłam loda

- wyznała gwiazda.

 

Zofia Zborowska o tym jak się czuje w ciąży: Mogę teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon

Zofia Zborowska ostatnio nagrała filmik na InstaStories, w którym zdradziła swoje przemyślenia dotyczące ciąży. Okazuje się, że aktorka miewa problemy ze złapaniem tchu oraz coraz częściej jest zmęczona. 

Przepraszam, ale już słyszę, że sapię. Byłam dzisiaj pierwszy raz w dubbingu, odkąd zaszłam w ciążę i myślałam, że wyzionę ducha. Miałam sporo do nagrania, nagrywałam kontynuację pewnej gry. Ja mam tam jedną z głównych ról, więc było dużo długich zdań

- stwierdziła Zosia.

Następnie przyznała fanom, że czuje się dość niezręcznie, bowiem przez długi czas wraz z Andrzejem ukrywali ciążę. Mimo to zapewniła, że nie będzie teraz cały czas mówić o stanie błogosławiony, a jeśli już będzie chciała uchylić rąbek tajemnicy to podzieli się z fanami wyłącznie prawdziwymi faktami.  

Tyle miesięcy ukrywaliśmy to i teraz trochę czuję się obdarta z tajemnicy. I to jest śmieszne, bo nie wiedziałam jak mam teraz z wami gadać. Bo mogę teraz na legalu sapać i pokazać wydęty bebzon... brzunio, przepraszam. Nie jest tak, że teraz ten profil będzie wyłącznie o ciąży. Ale z drugiej strony, jeśli będę mówić o ciąży, to będę mówić prawdę.
 
Więcej o: